Wpis z mikrobloga

@Marcinnx messenger działa cały czas w tle. Ja go usunąłem jak kiedyś w nocy się obudziłem i zauważyłem, że telefon mimo, że jest zablokowany to delikatnie świeci.. Było widać tylko w naprawdę ciemnym pokoju. Metodą prób i błędów doszedłem do tego, że to on. Zmieniłem na Disa i bateria od razu dłużej trzymała.
Jeżeli to nie to to niestety nie pomogę więcej.
  • Odpowiedz
@Marcinnx: wina Messengera może być, jak najbardziej. Gdy miałem jego "pełną" wersję telefon wyciskał w porywach do 5h SoT, a gdy zainstalowałem Lite nawet przekroczyłem 9h (standardowo 6.5 - 8h). Zainstaluje go ponownie i na dniach zobaczę z ciekawości czy SoT znowu będzie niższy.
  • Odpowiedz
@dajpandolara: jeśli byłaby to wina Messengera, to musiałby w tle jakoś żreć baterię, bo Wykorzystanie przez ekran od ostatniego naładowania mam 1,5 godz, z czego większość tego czasu to instagram ( ͡º ͜ʖ͡º)
no i tak jak wcześniej pisałem, jakieś 50-60% baterii zjadło na wyłączonym ekranie, gdy ja spałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinnx: To samo miałem. Jak już pisałem w nocy niby wszystko zablokowane i wyłączone ale ekran delikatnie się świecił (cały czarny ale było widać blask). Bez messengera nie zaobserwowałem już tego nigdy więcej.
  • Odpowiedz