Wpis z mikrobloga

  • 0
@GoldenJanusz mam taką przyjaciółkę co kilka lat temu chodziła w zimę w kozakach 10cm szpila xDDDD a jak raz się wywróciła z chipsami otwartymi to śmiechom nie było końca( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
lubię nosić obcasy


@GoldenJanusz: a potem 360 dni w roku w balerinkach/tenisówkach/jakichś #!$%@? emu, bo przecież szpilki niewygodne, źle się w nich tańczy, a tak w ogóle to ona nie musi się stroić dla faceta, ma być komfortowo.

Jeden z największych farmazonów na tych portalach: bądź wysoki, bo Polki lubią wysokie obcasy xd. Wystarczy się rozejrzeć na tzw. ulicy, jak znikomy procent faktycznie je nosi. Szczególnie w zimie (czyli w
  • Odpowiedz
@gnidex: z tego co wiem wyniki są ogólnodostępne więc mozna wejsc na stronę i sprawdzić. Kiedys jadąc domaniewską i czekając na autobus postanowiłam policzyć ile osob ma na pewno pow 180 a ile pon. Na ok 180 osób tylko 17 bylo wzrostu do 175 reszta spokojnie górką pow 180 a nawet 185 więc pewnie dla kobiet takie 175 to w hierarchii 1/10 i tak wiem ze to nie zalezy od
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Weź pod uwagę buty, które dodają ludziom +3cm, niektóre więcej. Średnia to niecałe 179cm +3 daje 182.
Włosy dodają też wizualnie.
Do tego oczy nie są na samej górze głowy to też niektórzy źle oceniają.
  • Odpowiedz
@Mirek007: To niech typ nosi wyższe buty. Swoją drogą nie rozumiem, jak można oceniać faceta po wzroście.
Z 2 strony 178 to przeciętny wzrost faceta a jak mówisz wzrostu dodają jeszcze buty, fryz itp więc kobieta tak naprawdę oczekuje faceta który będzie od niej wyższy
  • Odpowiedz