Wpis z mikrobloga

Znalazłem w necie mapkę z Gothic 2, tyle że była niedokończona oraz brakowało w niej elementów dekoracyjnych.
Wgrałem do niego 8 modów z dodatkowymi przedmiotami (około 1000 przedmiotów) i rozpocząłem dokańczanie mapy tyle że zamiast robić to dokładnie tak jest w grze robię tak by lepiej się prezentowało i nie wiem czy to nie jest błąd.

Myślicie że zacząć od nowa (strata około 20 godzin pracy) czy lecieć już tak by ogólnie prezentowało się to lepiej?

Zmieniam: Położenie przedmiotów np.w pokojach nowicjuszy stoją 2x łózka piętrowe zamiast 4x pojedyncze oraz ogólnie układam wszystko tak by pasowało albo tak jak zapamiętałem bez planu. Już przez to zamiast dwa duże pomieszczenia mieszkalne w klastrze są dwa pomieszczenia kuchenno-jadalne xD
No i stawiam "latarnie" i oświetlam budynki, mosty itp.

Ogólnie jakbym miał robić 1:1 co do gry to myślę że skończyłbym to za 121 lat a tak to leci w miarę szybko.

Dokończyłem podziemia pod klasztorem, oświetliłem i poukładałem przedmioty w całym Klasztorze i prawie na wszystkich farmach, dorobiłem pokoje których brakowało i zmieniam wygląd budynków a niektóre buduje od nowa bo słabo się prezentują moim zdaniem no i do dokończenia jest wszystko na północ od tawerny. Tyle że gość robił to programem jakimś a ja buduje "ręcznie" więc zajmie to w luj czasu :D

No i wnerwia mnie że klocki które używał np. piasek i wełna nie pasują do klasztoru i będę musiał częściowo go wyburzyć i od nowa zbudować tak jak i farmę Najemników i Tawernę.

Jak kogoś to interesuje to w Niedziele wrzucę link do mapy, do tego czasu co nie co może uda się zrobić.

#gothic #gothic2 #gothic2nk #minecraft #gry #staregry #ciekawostki
SiemkaKtoPeeL - Znalazłem w necie mapkę z Gothic 2, tyle że była niedokończona oraz b...

źródło: comment_Q0QTmgz8aZoqXlFn1T1I7e9fO3iqRtss.jpg

Pobierz
  • 15