Wpis z mikrobloga

No to może małe Paradoxowe rozdajo bo nie mam co zrobić z kluczami. Do wygrania:
- Europka Universalis IV + El Dorado
- Crusader Kings II + The Old Gods
- Darkest Hour: A Hearts of Iron Game
- Magicka 2 Deluxe Edition
Klasycznie losowanie przez mirkorandom jutro o ~18, patrostrimerzy i zielonki młodsze od tego posta sio, tylko zainteresowanym zostawię ankietę czy wolą jednego zwycięzce który zgarnie wszystko czy 4 różnych ludzi na zasadach kto pierwszy ten lepszy po wylosowaniu

Rodzaj nagrody

  • Całość zgarnia jedna osoba 15.9% (113)
  • 4 wygrywających zgarniających po jednej pozycji 84.1% (596)

Oddanych głosów: 709

  • 18
@Vladimis: Dopiero sobie uświadomiłem, że jutro mogę być nieco później więc zastrzegam sobie prawo do losowania godzinkę czy dwie później, żeby nie było, że nie ostrzegałem
Europka Universalis IV + El Dorado


@Vladimis: Jedynie z tych 4 to ta gra by mnie naprawdę interesowała :) Pamiętam, jak się grało w III wielee godzin, naprawdę wiele h :)

Crusader Kings II + The Old Gods tej już mam podstawkę, za trudna jest dla mnie ta gierka i bez dodatków ;p
Ale spokojnie, zamówienia będę zbierał dopiero po losowaniu


@Vladimis: oj tam, oj tam, panie, daję plusa i za godzinę jestem po te EUIV

CK nie chcę, bo już mam.
Swoją drogą tak trochę się cykam przejść z EUIII na IV, no ale cóż, czas najwyższy.
no i o portfel się cykam, tyle DLC tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wirogez: Kto wygra Darkest Hour niech od razu sobie dogra moda Kaiserreich
https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/kaiserreich.529944/
Gorąco polecam. Mimo że gra już ma swoje lata, to alternatywna historia (gdzie Niemcy wygrały pierwszą wojnę, komuna w Wielkiej Brytanii i Francji oraz wiele innych) sprawia, że można ogrywać ją wielokrotnie, za każdym razem uzyskując inny rezultat. Dla fanów historii alternatywnej pozycja obowiązkowa.