Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
@Goodie_pl: Odpowiedziałbym Wam dlaczego to ja powinienem wygrać konsole ale nie mogę bo nie mam czasu bo właśnie gram, a że mam przedpotopowy komputer to przydała by się wymiana na lepszy sprzęt - grę włączyłem o 10 rano, jeszcze się uruchamia ( ͡° ͜ʖ ͡°) - to chyba wystarczający powód do zmiany sprzętu, zaoszczędzony czas wykorzystam na korzystanie z Waszych promocji ( ͡° ͜ʖ ͡
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Goodie_pl: Pamiętam jak kiedyś miałem staż w bardzo poważnej instytucji finansowej, no i akurat trwał jakiś konkurs fotograficzny, który prowadziła kobieta kilka biurek dalej. Jak przechodziłem to spytała się mnie, ty, młody, które zdjęcia ci się podobają? Pokazałem, no i okazało się, że wyłoniłem zwycięzcę za miejsca 3-6 (
@Goodie_pl ostatnia konsola która miałem to Pegasus. Serio. Big nose, dizzy te sprawy. A lubię grać w fife.. . Mogę tylko u kolegów bo żona mi nie pozwala kupić konsoli. No i tak zostanę już bez konsoli do końca życia chyba że ja np. znajdę albo wygram. Albo żona mnie zostawi, to też jakaś opcja...