Wpis z mikrobloga

Wykopki pomóżcie. Co mam zrobić, żeby teściowa (co prawda przyszła) dała mi spokój?
Jako, że zapisałam się do szkoły policealnej to wynajęłam też pokoik w mieście. Teściowa zaczęła do mnie wydzwaniać, pisać na fb :"znalazłaś pracę?"; "ile płacisz za stancje?"; "podaj adres to wpadniemy"; "zaczełaś szkołę?", "chodz na schabowe, masz tylko 100km ale dasz rade hehe". A jak nic nie odpisuje to zasypuje mi czat wielokrotnymi znakami zapytania.
To na prawdę złota kobieta i taka trochę typowa Grażynka (taka co postuje na fb obrazki "miłego dnia", "matka jest najważniejsza", "kochajmy Jezusa" itp.) i wiem, że nie powinnam narzekać, bo mogłam trafić na jakąś wredną babę, ale kurcze ona strasznie nie szanuje cudzej prywatności i czuję się trochę osaczona. Nie chce też jej obrazić :p
#grazynacore #rodzina #tesciowa
  • 15
Zwłaszcza, że kiedy wyjechałam na wakacje do pracy to było podobnie + pytanie ile zarabiasz (chociaż w mniejszym stopniu niż co się dzieje teraz).
Była też zapalnikiem większej kłotni z niebieskim.
@Tyrande pogadaj z facetem a do teściowej staraj się pisać SMS może też przerzuci się z #!$%@? tablicy fb na prywatne wiadomości a no i do swojej rutyny dołącz telefon do przyszłej mamy co parę dni
Napisałam jej, że nie mam czasu, a ona instantowo odpisała, żebym jej podała numer do tego mieszkania xD
Ja nie chce, żeby oni tu przychodzili, tu nawet nie ma na nic miejsca xD
@MissN0b0dy: tak, właściwie pochodzi z rodziny wielodzietnej, więc ma dużo rodzeństwa i podejrzewam, że stąd się bierze nadopiekuńczość teściowej, bo wszystkim gotuje, robi pranie (mi z resztą też robiła, ale tylko dlatego, że jak robi to hurtem to tam dorzucę ciuszek w danym kolorze skoro się zapytała) i chyba nie rozumie, że ja nie potrzebuje, żeby ktoś mi robił pranie itp.
Również pewnie wpływ ma to, że jest strasznie ciekawska i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyrande: znam ten typ. Pytałam o rodzeństwo nie bez przyczyny, czy masz z którymś z nich jakiś lepszy kontakt? Może spróbuj dotrzeć do niej przez kogoś z rodziny właśnie, zawsze ten ktoś może jakoś delikatnie jej uzmysłowić żeby się nie wtrącała tak bardzo w Twoje sprawy.
@MissN0b0dy: nie bardzo, kontakty z nimi ograniczają się tylko na "cześć", "smacznego" i "jak leci?". Trudno, na razie wyłączyłam fb i będę ignorować, prawdopodobnie za jakies 2-3 dni walnie focha, lub zacznie wypytywać o adres i inne dane niebieskiego.
@Czesterek: Chłop jest taki, że ze świecą szukać, a teściowa zawsze mogła się okazać wredną babą, a trzeba przyznać, że ona taka nie jest, więc myślę, że bardziej to szczęście niż pech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu nie umie uszanować czyjejś przestrzeni osobistej, ale chyba nie każdy jest idealny.