Wpis z mikrobloga

  • 486
Profesor spóźnia się 3 dni z oddaniem prac-''To też człowiek, wiesz ile on ma pracy? Zdążycie się nauczyć jest dużo czasu.''
Student spóźnia się 5 min na egzamin-''Dzień dobry zapraszamy w sesji poprawkowej'' ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#studbaza
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Karbon315: już wycieczka była ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą to nie pierwszy jej numer, raz przeniosła wykład (i jeszcze zrobiła listę) na piątek rano, kiedy jedna z grup miała ćwiczenia z innego przedmiotu, a dwie inne kończyły zajęcia w tygodniu w środę, innym razem odwołała wykład (który w planie się zaczyna 8:45) niecałe pół godziny przed rozpoczęciem
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@lanekrasz A najlepsze są zaoczne. Traktują Cię jak gówno mimo że im płacisz. To tak jakbym ja do klienta na jego problem odpowiedział ''Gówno mię to obchodzi radź sobie sam''
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@V3ntu: naprawdę się dziwię że polskie szkolnictwo się nie wzięło jeszcze za uniwerki, pajace z przerosnietym ego, którzy w rzeczywistości pracują za minimalną i muszą pouzywac sobie na studentach xD
"zaliczenie na 3 jest od 100% panie lanekrasz"
Ja: a na 5 to ile?
"wtedy kiedy kolokwium będzie napisane dobrze dobrze" xD i #!$%@? i elo
  • Odpowiedz
@V3ntu: Na studiach miałem profesora, który wytłumaczył nam dlaczego niektórzy jego koledzy tak się zachowują: studia to nie szkoła, gdzie każdy będzie cię prowadzić za rączkę. Studia mają cię przygotować do życia, a w życiu tak właśnie to wygląda. Pójdziesz do urzędu załatwić sprawę i będziesz czekać na urzędnika godzinę bo na kawie był. Ale Ty spóźnij się na spotkanie z urzędnikiem chociaż 5 minut to już przepadło i nic
  • Odpowiedz
u mnie na uczelni całkiem dobrze działały ankiety pod koniec semestru, niby nie dla ciebie ale chociaż kolejne roczniki się nie użerały z debilami
  • Odpowiedz
  • 1
@MamCieNaHita chcesz zmienić świat ustawą? Zakazać buractwa? Ambitny plan, ale raczej nie przejdzie.

Tak dla zrozumienia, ja wcale nie popieram takich działań, po prostu stwierdzam że w życiu będziesz mieć i tak z nimi styczność
  • Odpowiedz