Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 62! Śmiesznie to trochę wygląda, bo padło 11 haseł, z czego większość obok siebie, ale do bingo zabrakło. Wyniki:
A vlog zaczynamy od PYTAŃ RYCERZY o azjatycką chemię do spożycia. Drodzy #rycerzekomody , pomogę Wam! Znajcie gest wykopkowego druszlaka- takie można kupić przez internet albo nawet w niektórych supermarketach, tylko trzeba ruszyć dupę do sklepu zamiast nieporadnie pytać swego pana o radę.
Przy okazji ekspert technologiczny dalej nie ogarnia że MACANIE opakowania na zupki rozwala mu dźwięk.

1:28 Kasandra w tle daje głos. Lubi zupkę B A R D Z O

Szafa vs język polski 1:48 ten fragment oglądałem trzy razy na spowolnieniu. "Pogoda piękna, zobaczymy ile nam się DO DZISIEJ wykręcić". Miodek byłby dumny. 8:42 "marketingowy kurnia ZABIEGŁ"

5:00 Muszę przyznać że Grażyna była w niezłej formie w ciśnięciu swemu wybrankowi [zawału] serca. Ale #kieleckiulaniec o tyle wyszedł na swoje, że namówił ją do STESTOWANIA pad thaia z tofu

audycja zawiera lokowanie produktu 6:42 Oppo wersja lamborghini dalej na testach

KURNIA 8:42 internet podpowiada głównie prezenty na walentynki, #ussponton już wykminił że to zabieg marketingowy.
Ehh, wszędzie coś ludziom wciskają byleby coś kupili. A jakby tak zrobić taką reklamę, ale żeby jej nie oznaczać, to wtedy ludzie nie myśleliby że to reklama i kupowali takie produkty wierząc że ktoś na prawdę je poleca. OH, WAIT! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8:54 pomysłów dalej nie ma, a walentynki już za tydzień. JA PIERDZIELE!

JANUSZ PRZY KORYCIE 9:50 Janusz i Grażyna poszli razem do CAFE BISTRO. Zwykle takie lokale podają średniej wielkości porcje za w miarę rozsądne ceny i, co za zaskoczenie, tak było i tym razem. W końcu to nie jest restauracja na typowy obiad, bardziej miejsce na lunch dla ludzi pracujących w korpo. Ale kuurła, małe porcje, zapłaciłby więcej byleby mógł zapchać wszystkie żołądki.
PS. Z ciekawości zobaczyłem na opinie tego lokalu na mapach googla. Nie było ANI JEDNEJ opinii pod tytułem "za małe porcje".

DYSTANS 11:45- "ja wiem że jak wielki grubas mówi że mało, no to wszystkiego jest mało". Nie taki wielki, zgodnie z obliczeniami CSI wykop masz góra 165 cm wzrostu, marcinku :*

12:43 bebzun w swoim żywiole! Nie najadł się #!$%@? w bistro-kawiarni? No to jeb, KRUCJATA DO KFC! A najlepsze jest to, że niby obydwoje byli głodni, ale jakoś dziwnym trafem Kasandra nie wzięła własnej tacki. Ergo? Podział łupów w KFC wyglądał następująco: dla Bebzuna grander texas i dwa cheezitosy, dla Grażyny jeden cheezitos XD
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 62! Śmiesznie to trochę wygląda, bo padło 11 haseł, z czego...

źródło: comment_iGExJJiDuGzS12yaoUvSc4EqUIkqhwSs.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz