Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #fx

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

23/100

f(x) - Electric Shock

Grupa f(x) zadebiutowała w 2009 roku jako pięcioosobowy zespół. W 2015 roku z grupy odeszła Sulli i od tej pory kontynuują swoją działalność w czwórkę.

Członkowie zespołu:

Krystal - wokal, twarz zespołu, maknae. Urodziła się w San Francisco.

Sulli - wokal, rap, twarz zespołu. W 2015 odeszła z grupy. Mi osobiście przypomina trochę z wyglądu IU

Amber - główny rap, wokal. Urodziła się w Los Angeles.

Victoria - liderka zespołu, główny tancerka, wokal. Urodziła się w Chinach.

Luna - główny wokal, taniec.

No to teraz pora na najstarszy utwór jak do tej pory. "Electric Shock" swoją premierę miał w czerwcu 2012 roku czyli niedługo będzie kończył 7 lat.

M/V mocno się postarzało i to ze względu na to, że wideo jest bardzo mocno prześwietlone. Kiedyś takie coś było modne, ale teraz wygląda już słabo. Moda też bardzo się zmieniła i te stroje wyglądają już nieco groteskowo.

Jeszcze tutaj w ciemnym otoczeniu wygląda to całkiem fajnie. Sama scenografia jest zbudowana z rozmachem i to muszę pochwalić.

Ta jasna scena to porażka nie wiem kto pomyślał, że da światła na maksa i to będzie fajnie wyglądało...

Zupełnie nie trawię Amber nie przemawia do mnie jej styl aka "Emo Boy". Szkoda, że to nie ona odeszła z zespołu zamiast Sulli ( ͡° ʖ̯ ͡°) która lubiłem najbardziej.

Podoba mi się ten moment "bingudinderi". Naprawdę fajnie to brzmi.

Sam refren nawet za bardzo się nie zestarzał i nadal fajnie się go słucha.

Luna acapela ()

Śmieszy trochę mnie ten spam na dole. Przypomina to bardziej rok 2005 niż 2012 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czemu, ale ten moment przywodzi mi na myśl Blackpink i wers Jennie z AS IF IT'S YOUR LAST

#ladnapani #koreanka w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #fx 

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista do wołan...
  • 2