Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całkiem przypadkowo przeprowadziłem "eksperyment społeczny" na #tinder

Spokojnie, żadnych chadów i innych tego typu zagrań. Użyłem własnych zdjęć, w dobrej jakości, bez selfie w lustrze i fotek gołej klaty. Trik polegał na czym innym: zdjęcia były takie, że odwracały uwagę od zdecydowanie mojej największej wady czyli twarzy. Najzwyczajniej w świecie pierwsze co rzucało się w oczy to chyba najbardziej oklepane rzeczy, o których tak wiele się mówi. Pasje, ciuchy, ogarnięta sylwetka. Twarz była, nie kadrowałem jej ani nie obrabiałem w Photoshopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się dawać lajki tym dziewczynom, które przynajmniej na zdjęciach wydawały się ogarnięte albo miały normalne opisy. Taktyka się sprawdziła, bo wpadło sporo par. Oczywiście szybko jakieś 3/4 przesiałem (chociaż celniej byłoby powiedzieć, że zostałem przesiany, bo nie wykazywały inicjatywy w rozmowie).

I teraz dochodzimy do sedna tego wpisu. Tyle się mówi o tym, jak ważne jest bycie ogarniętym, zadbanym, posiadanie pasji. No i kurczę ten mój tinderowy "ja" to wszystko miał. Kilka dziewczyn chętnie inicjowało rozmowę, wręcz zachwycały się tym co studiuję, co robię w życiu. I wiecie co? Czar pryskał po kontakcie poza tinderem. Możesz wykazać się tą słynną osobowością, pasjami i ogarnięciem życiowym a koniec końców przegrasz przez coś na co nie masz najmniejszego wpływu. I przykro mi się robi, kiedy czytam porady w myśl których moje niepowodzenia wynikają z tego, że pewnie noszę stare ciuchy albo nie biorę codziennie prysznica. Bo gdyby powody były tak prozaiczne to nie miałbym do nikogo pretensji

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Mała uwaga kolego

To, że na zdjęciach wyglądałeś na kogoś o dobrym statusie społecznym, zadbanego, dynamicznego, wykazującego inicjatywe a na randce zostałeś odrzucony, nie musi być winą urody twojej przeciętnej twarzy.

Może po prostu nie byłeś spójny z wizerunkiem jaki wykreowałeś na portalu? Tzn nie byłeś OSOBOWOŚCIĄ na miarę tej, która wydawała się laskom spójna z profilem... ?
To jak to w końcu z twoimi skilami społecznymi jest?

Zabawiałeś, wykazywałeś
@Mandark: nie zgadzam się. mam identycznie jak autor, przy czym moim problemem jest waga. facet może się Tobą zachwycać, mówić jak super się z Tobą gada, jak inny jesteś od wszystkich, może nawet uznać, ze Twoja za duża waga go nie obchodzi. ale koniec końców i tak zostajesz sam z Twoją zaj.ebistą osobowością.
@wiejskakoksownia: Bo charakter musi być spójny z wyglądem. Może OP zachowywał się niemęsko z charakteru i stąd został odrzucony. Równie dobrze mogła być wydająca się szarą myszką dziewczyna a okazać się być mentalną przygłupią karyną. Wtedy OPa by pewnie odrzuciło. Nie znamy szczegółów.

figura to jednak grubszy kaliber ( xD) i należy po prostu nad tym pracować. Pilnować to co się je i tyle. To nic trudnego, kwestia dyscypliny.

Osoby otyłe,
@wiejskakoksownia: Nie możesz mieć pretensji do świata, że większość mężczyzn uważa duże dziewczyny za nieatrakcyjne. O ile nie zatajałaś swojej wagi, to trafiałaś na dzbanów, którzy sami nie wiedzą, czego chcą, albo wcale nie jesteś takim unikalnym płatkiem śniegu, jak Ci się wydaje i nie masz "zajebistej osobowości".
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mówię o wylewaniu frustracji, bo do tego poniekąd służą anonimowe mirko wyznania, boli mnie tylko Twoja logika. Odhaczyłem [X] pasje, [X] zadbanie i [X] sylwetkę, więc moje niepowodzenia to na pewno wina twarzy. No... nie, to znaczy może tak być, ale nie musi, bo jest jeszcze masa innych czynników, które mogły te niepowodzenia wywołać z pominięciem kształtu ryjca.
Poza tym o wygórowanych gustach różowych pasków można pisać godzinami, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyraziłem opinie nie mając pełnego oglądu sytuacji.
A co do twojego ryja,nie wiem na ile jest źle i co konkretnie jest z nim źle i jakiego typu laski parowałeś etc etc i czy to ten sam typ wyciągałeś na randke tam też będąc odrzuconym. Mało danych.