Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: Niestety, ale ta społeczność sama pracuje na zły odbiór. Trochę śmieszkuję w komentarzach, ale większość osób trans jest na prawdę bardzo niestabilnych, aroganckich i takie osoby mają to do siebie, że ignorują dużo faktów, które im się przedstawia, obrażają kogoś jak ma inne zdanie, nawet jeśli chce im pomóc w inny sposób niż się spodziewają. Jest taki chłopak z kanału "Sara Temer", idealny przykład aroganckiego, cynicznego transika, który szufladkuje
  • Odpowiedz
@Pionierr: k---a chcialem cie zaszfuladkowac jako fundamentaliste ale widze, ze nawet z rigczem sie wypowiadasz. Ale w sumie masz troche racji, generalnie nawet slawne osoby o takiej specyfice (Grodzka sie w sumie nie liczy bo to raczej byl kaprys tego chlopa a po drugie to wydaje sie w porzadku) czesto sobie same nawet wystawiaja zla opinie chociazby ta slynna rafalala.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Dzięki, do fundamentalisty mi daleko, ale i tak czasem zdarza mi się przesadzić, taki po prostu już jestem. Wracając, te osoby stanowią bardzo małą społeczność, a zobacz jak wiele się o nich mówi, jak głośno krzyczą i żądają praw, które w istocie już mają. Już bardziej niecierpiącym zwłoki jest problem homoseksualistów/homoseksualistek i ich związków, partner/partnerka nawet nie może się często dowiedzieć co się dzieje z jego ukochanym/ukochaną w szpitalu,
  • Odpowiedz
Mem wrzuciłem dla jaj, ale sam transseksualizm jest dla mnie czymś egzotycznym i możecie mnie szkalować, wyśmiewać, ale ciężko będzie mi zmienić zdanie w tym temacie.
  • Odpowiedz
bo uzaleznienie od książek jest promilem, czymś co praktycznie nie istnieje, a od gier standardem i realnym problemem wielu ludzi?


@Rorschak: na zdrowy rozum wpisanie uzależnienia od grania w gry do DSM mialoby pomóc nazywać i leczyć zaburzenia, zwłaszcza młodych ludzi, ale nie xD to ZAMACH NA BIAŁEGO HETEROSEKSUALNEGO MĘŻCZYZNĘ
  • Odpowiedz