Wpis z mikrobloga

@feels: Znam typa 42 wyrwał znajomą 28 i już ma z nią dziecko. Fajna,atrakcyjna, gotuje i nie miała dziecka. Własna firma, super forma i duży dom były bez znaczenia ;)
  • Odpowiedz
@feels: Przecież facet 30 lat może mieć spokojnie dziewczynę 25 lat i nawet mniej. Facet 36 lat spokojnie może mieć dziewczynę 29 lat i nie będzie to dziwiło nikogo. Ten mem to chyba dla stulejarzy, nie ważne czy 19, 25, 35 lat.
  • Odpowiedz
@feels: Jaja sobie robisz? Powiedz mi szczerze, mieszkasz na wsi? Dziewczyny studiują, później chcą rozkręcić się zawodowo, są ambitne, mamy 2019 rok, nie 1999. Do 25 roku życia to praktycznie myślą jeszcze o sobie w kategoriach dziecka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feels: ziomek z pracy ma 53 lata a jego laska 23. Jak wychodzą razem na miasto to ludzie pytają dlaczego z córką przyszedł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niektorzy pisza, ze maja 40 i maja laski co maja 20kilka.
Biedne te dziewczyny jak dla mnie najczesciej przez to odbiera sie im 10 lat zycia i to tego najlepszego.

Nie wiem... jak to jest prawdziwa milosc to spoko, ale jesli nie, to ta laska jest dziwna, ze chce takiego starego dziada xD To przeciez jak zwiazek z mentalnym rodzicem.
  • Odpowiedz