Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu próbuję zaprojektować logo swojego "studia", to znaczy grafikę, którą będę sygnował swoje produkcje: dotyczy to gry którą opisuję pod tagiem #visherdev w ramach wykopowego #gamedev. Wiadomo, chciałbym coś kreatywnego, dobrze skalowalnego, pasującego w różnych miejscach..

Tak newralgiczny element pewnie dobrze byłoby oddać prawdziwemu grafikowi, nie mniej jednak postanowiłem spróbować stworzyć coś samemu i zapytać Was o zdanie.. tak zwyczajnie, co sądzicie, czy ma to jakiś potencjał, sens istnienia?

Jeśli nie, moglibyście konstruktywnie to skrytykować i zaproponować coś innego? Ewentualnie, jeśli ktoś z Was wpadł nagle na dobry pomysł, możemy się dogadać w kwestii zapłaty. Nazwa Artan zostaje, Artan Studio można jeszcze zmienić ew. na Artan Games, tak to widzę. Logo ma wzbudzać związane z graniem, ale też profesjonalne/stylizowane detale.

Będę wdzięczny za pomoc! W komentarzu pełna wersja.

#grafika #logo #design #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna
Pobierz Visher - Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu próbuję zaprojektować logo swojego "stu...
źródło: comment_5XwguWipSjkH9DSbCpiJhDpdEkmf5B0l.jpg
  • 20
@Visher a jakby mały trójkąt był cały czerwony, nad nim pomarańczowy, a ta płomienna część żółta? Tak bardziej płasko. Kształt fajny :)
@Visher: Jak celowo chcesz mieć takie "wow" logo to tragedii nie ma, ale nie wiem czy tyle różnych kolorów, kształtów to dobry pomysł, jeśli logo ma być nowoczesne i profesjonalne, to bym odpuścił ten polygon w środku i zrobił całość w jednym kolorze, ewentualnie gradient. + ja osobiście odpuściłbym cały płomień i zostawił ten sygnet z "trójkątakmi" bo w małych rozmiarach to będzie nieczytelne, oraz nazwa innym fontem. Może coś w
Pobierz Kien - @Visher: Jak celowo chcesz mieć takie "wow" logo to tragedii nie ma, ale nie w...
źródło: comment_r1NzMccITHdIfLYr95C7RNmnm1wMf5u1.jpg
@nutellowy: dzięki!
@iniacz: miałem takie prototypy, niestety wyglądały zbyt prosto.. próbowałem też z lekkim gradientem, ale rozpiętość tonalna była zbyt niska, aby nie było problemu bandingu, a dithering nie pomagał. Mała rozpiętość tonalna była zbliżona do pełnego koloru i wyglądała dobrze przy tym kształcie, inaczej wychodziło dość podobnie jak @Kien zrobił.
Moim zdaniem te trójkąciki to bardzo sprytny (nie mój, żeby nie było, że się przechwalam, ale wykonanie już moje
Pobierz Visher - @nutellowy: dzięki!
@iniacz: miałem takie prototypy, niestety wyglądały zby...
źródło: comment_XqtmY6GY8ipfyZlIbjjutipDbFzhVwdb.jpg
@iniacz: tu masz rację, poprawiłem co nieco i tak to teraz wygląda po ustawieniu na FB/Ig
@nehvaleem: dziękuję, byłem już zdruzgotany tym, że zrobiłem kompletny gniot, ale jednak nie jest tak źle :D
@janekplaskacz: przygotuję taką wersję, w moim poprzednim komentarzu widzisz jak kombinowałem z czymś takim, ale zrobię po prostu prostą wersję z przeniesionym napisem na bok i lekką zmianą rozmiaru
@Endrius: rozumiem, spróbuję, podrzucę wyniki jak
Pobierz Visher - @iniacz: tu masz rację, poprawiłem co nieco i tak to teraz wygląda po ustawi...
źródło: comment_plZnZ78fhph0WKxTdpvsCQiCtCIfY73G.jpg
@zenekklocek: fajny koncept, jakby go trochę jeszcze uprościć to myślę że byłoby super, i dwie pieczenie na jednym ogniu. gra slow niezamierzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@Visher: przemyśl to