Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?, 5 dzień inby. Powiedzcie mi, czy to ze mną jest coś nie tak, czy to moja dziewczyna #!$%@?? Zacznijmy od początku.
Zaprosiła do nas swoją koleżankę, która chciała przenocować, bo przyjechała na koncert. Moja dziewczyna udostępniła jej swoje łóżko, a sama nie miała za bardzo gdzie spać. Oczywiste więc było, że zaproponowałem swojej dziewczynie, żeby ze mną spała. Przecież jakoś się pomieścimy na jednym małym łóżku. Powiedziała tylko: "Nie, bo musisz się wyspać". Ona i tak nie miała nic do roboty kolejnego dnia (oprócz godzinnych korków o 13:00) a ja faktycznie, musiałem być wyspany. Czekała mnie o 6:40 pobudka do pracy, a potem po pracy prosto po dziewczynę i lota prawie 7 godzin (od 16 do 23) samochodem na drugi koniec Polski. Tak też zrobiłem, spałem sam, a ona uwiła sobie klitkę z kocy i spała na podłodze. Rano jak tylko wstałem od razu położyła się na moim łóżku i mogła spać nawet do 12. Przyjechałem po nią o 16 i inba: JAK TAK MOŻESZ TRAKTOWAĆ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ, CO Z CIEBIE ZA DŻENTELMEN, BIEDACZEK, EGOISTA, TAK MNIE BOLĄ PLECY, JAK TAK MOŻESZ POMIATAĆ SWOJĄ DZIEWCZYNĄ ŻEBY POZWOLIĆ JEJ SPAĆ NA PODŁODZE. A po inbie poszła spać w samochodzie, a potem wypominanie na FB. Ale nie #!$%@?, to ja miałem się nie wyspać. To ja miałem #!$%@? siedzieć 8 godzin w robocie, a potem półprzytomny jechać 7 godzin przez Polskę, wioząc siebie i życie trzech osób. Bo to przecież ja zaprosiłem koleżankę i to ja miałem nie spać XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja #!$%@?, 5 dzień inby. Powiedzcie...

źródło: comment_ZdEbPdAEJJVUfhE4UNdhyL36ObZKBqGz.jpg

Pobierz

Kto ma tutaj nierówno pod sufitem?

  • Ty, pacanie 6.6% (434)
  • Ona 93.4% (6166)

Oddanych głosów: 6600

  • 288
  • Odpowiedz
Już za późno, żeby ktoś to przeczytał, ale to przykład idealnej #logikarozowychpaskow

Chłopak proponuje spanie razem (i jakby nie była amebą to temat zakończony), a ta się nie zgadza, żeby on ją prosił o to JESZCZE RAZ, bo raz to za mało. xD
A później ją punktuje argumentami a #p0lka:

ojoj biedactwo

dżentelmen od 7 boleści


#!$%@? aż się #!$%@?łem xD
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie no spoko jak ci nie przeszkadza spanie na podłodze gdy twój facet śpi w łóżku do którego nie masz wstępu, a tak w ogóle to w ogóle nie macie wspólnego łóżka i uważasz to za normalne to ok. Mi natomiast nikt nie wmówi że to normalna sytuacja.

A no i to że para w swoim mieszkaniu ma dwa osobne łóżka, ale żadnej kanapy ani nawet fotela rozkładanego xD Tak
  • Odpowiedz
Co z Ciebie za chłop, że wybrałeś jakąś #!$%@? tępa dzide, mieszkasz z nią i nie macie wspólnego łóżka, dawno powinieneś ja pogonić
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Chwila, niech dobrze zrozumiem sytuacje:

rozowa zaprasza znajoma, rozowa udostepnia SWOJE łóżko, facet powiedzial, ze moga spac razem, rozowy sie nie zgadza, niebieski zgodzil sie z argumentem rozowego, ze skoro on pracuje jutro to lepiej, zeby on sie wyspal, rozowa kreci inbe jak idiotka. Nie wiem czemu uwazasz, ze to niebieskiego wina xD. Ale ja rozumiem. Solidarnosc jajnikow pewnie xD
  • Odpowiedz
Nie no spoko jak ci nie przeszkadza spanie na podłodze gdy twój facet śpi w łóżku do którego nie masz wstępu,

ale wstep przeciez miala, OP zaproponowal wspolne spanie to nie chciala ¯\(ツ)_/¯

a tak w ogóle to w ogóle nie macie wspólnego łóżka i uważasz to za normalne to ok. Mi natomiast nikt nie wmówi że to normalna sytuacja.


@MinnieMouse0: sama sytuacja gdzie para mieszka razem i maja oddzielne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: im szybciej się jej pozbędziesz, tym lepiej. Ja w styczniu skończyłem taki „związek”, gdzie styl rozmowy był dosłownie identyczny. Zostało mi tylko mieszkanie, psycholog i świadomość, ze dobrze zrobiłem uwalniając się od niej, bo niszczyła mnie emocjonalnie w opór. Trzymaj się, cumplu
  • Odpowiedz
szczęśliwy: Ona zrobiła to celowo (tj. odmówiła spania w jednym łóżku) po to, żeby przemęczyć się na tej podłodze, a potem móc z czystym sumieniem Cię #!$%@?ć i przypominać przez parę kolejnych tygodni jaki jesteś beznadziejny, że na to pozwoliłeś :). Szukała awantury na siłę i ją znalazła. Nic dobrego ze związku z taką kobietą już nie będzie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz