Wpis z mikrobloga

Wpis o #statystyka zarobków był. To teraz wpis o tym czego pragną Polacy!

Połowa Polaków podała, że żeby żyć dostatnio wystarczy zarabiać do 2500zł Netto. Tak, nie przesłyszeliście się:

Ile powinny wynosić miesięczne dochody netto wszystkich członków gospodarstwa rodzinnego, aby ... żyć dostatnio?


Połowa respondentów przy powyższym pytaniu podała kwotę poniżej 2500zł netto. To nie żart.

Janusz Pawlacz, lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył.


#polska #zarobki #przecietnecelewzyciu #ciekawostki
Pobierz gzres - Wpis o #statystyka zarobków był. To teraz wpis o tym czego pragną Polacy!

...
źródło: comment_KsYhQismqYsIU2K3aKM2dySZ5NDqoxK0.jpg
  • 27
@Horkheimer: jak zarabiałam 1600zł przez jakiś czas to odłożyłam na konto z 5 tysięcy. Płaciłam za pokój do 700zł. Jakbym miała 2000 na rękę to bym co wakacje chociaż wyjeżdżała gdzieś na dwa tygodnie zamiast pracować. Ludzie chyba zapominają, że wcale nie potrzebują telefonu za 2000 co 2 lata i połowy drogich sprzętów, które pewnie mają w domu, a najlepsze podróże to nie te all inclusive tylko tanie loty złapane na
@gzres: też fakt, żarcie na mieście kosztuje ogrom. Często też ludzie kupują za dużo i wyrzucają jedzenie. Dużo schodzi też na przekąski, słodycze czy alkohol, ale nawet mi się zdarza kupować :) O wiele wiecej płaci się też za ubrania/buty kiepskiej jakości. Wolę wydać 250zł na zimowe buty niż 99zł w sieciówce czy na bazarze i chodzić w nich miesiąc. Często jest też tak, że skoro jedna para kosztuje 99zł to