Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MordimerMadderdin: Po samej zaporze ciężko powiedzieć, bo tam śniegu nie było, ale na szczytach pewnie będzie sporo. A nawet jak nie ma śniegu, to i tak jeszcze długo będzie po prostu mokro...
  • Odpowiedz
@byczys: były w uk, jakoś ~4800 z wysyłką, bo kumpla namawiałem. Na olx też jakiś za 5k z hakiem wisi.

Z tego co widziałem to Cube miał jakąś dziwną akcję w zeszłym roku i na Bike Discount było w cholerę ich ram za śmieszne pieniądze (dalej jeszcze kilka jest). Nawet za €200 można było wyrwać Attain, ja Agree kupiłem za €300. Chińczyka za tyle nie znajdziesz, a co dopiero przetestowane,
  • Odpowiedz
  • 0
@panato no ja właśnie z UK brałem i po przewalutowaniu wyszło mi jakoś 5600 zł z wysyłką. To nadal świetna cena, biorąc pod uwagę katalogową bodaj 8600 zł. Szukałem dosyć długo i nic podobnego nie znalazłem w tej cenie. Te ramy też widziałem i nawet rozważałem składać coś przez chwilę, ale pojawił się jeszcze jeden egzemplarz to wziąłem. Bo główna wyprzedaż to była poprzedniej zimy.
  • Odpowiedz
ten z olx już długo wisi za 5,5k. Ale to roczna używka.


@panato @byczys: Udało mi się załapać na takiego Attaina - kupiłem w sierpniu. Dorwałem za dokładnie 3 999 zł :D

Rocznik 2017, carbon, hamulce tarczowe, pełne 105 (chyba tylko klamkomanetki są pozagrupowe). Rower oczywiście anglik, ale szczerze, to nawet wygodniej mi się jeździ z przednim hamulcem pod prawą ręką i nie będę tego zmieniał. Z wad: 3-4
  • Odpowiedz