Wpis z mikrobloga

@przekojot: póki co zamykają się małe sklepy, co było do przewidzenia. Restauracje w galeriach handlowych również tracą. EOT nie obronisz tego pomysłu. pokazowa, populistyczna akcja (może nawet lobbing marketów, które dobrze przeanalizowały przykład z Węgier) skierowana do ludzi z niewolniczą mentalnością, których ktoś zmusza (jak?) do pracy w handlu.
  • Odpowiedz
@przekojot a ja mam znajome co pracuja w sklepie z kosmetykami i narzekaja,ze niedziele zamkniete,bo mialy placone ekstra+ dzien wolny w tygodniu...
Im tez powiesz,ze dobrze ze niedziela wolna?
  • Odpowiedz
@vegetassj1: No to #!$%@? argumentem. Bo jakis laskawy grazynex doplaca po 2 zeta na godzine w niedziele dwom osobom. W zadnej powtarzam ZADNEJ sieciowce niedziela nie jest traktowana jako wyjatkowy dzien. Zarabiasz dokladnie tyle samo co za kazdy inny dzien tygodnia. Nastepny prosze.
  • Odpowiedz
@przekojot w niczym innym się nie odnalazła xDDD pogratuluj żonie nieudacznikowi. Ten moment gdy śmiejesz się z kogoś ze jest ciamajda bo chce zrobić zakupy w niedzielę, a twoja żona jest ciamajda bo nie umie znaleźć roboty tylko #!$%@? w markecie XdD
  • Odpowiedz
@Catalyst17: W sieciowce odziezowej jest kierownikiem. Gdzie ja pisalem o markecie? Niestety jest to kołchoz jak kazda inna siec ubran. Żona zna sie tylko na ciuchach i w zadnej innej branzy nie wyobraza sobie kariery. Pogratuluje jej od ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Oczywiscie wolnosc widzisz tylko ze swojej strony.


@przekojot: Wolność jednych kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugich. Dzięki wolności twojej i twojej żony ja, ani wielu moich znajomych ze studiów nie jesteśmy w stanie dorabiać chodząc do pracy w sklepach w weekendy. Mamy wolny czas, który chcemy przeznaczyć na zarabianie pieniędzy. Nie możemy tego zrobić.

Nie zamykają się sklepy? U mnie na ulicy zamknęły się
  • Odpowiedz