Wpis z mikrobloga

@dwojra: Niech #!$%@?ą do Korei Północnej albo innego totalitarnego kraju jak lubią gdy się im zakazuje. Każdy powinien robić zakupy kiedy mu wygodnie i tyle a że w weekendy uczniowie i studenci sobie dorabiali to też im przeszkadzało?

nienawidzę jak ktoś czegoś zakazuje i jeszcze wmawia że to dla dobra ludzi bo powinni spędzać niedzielę z rodziną, jakim #!$%@? prawem te dzbany mówią co ja mam robić w niedziele :x
  • Odpowiedz
@przekojot: dlaczego restauracje, kina, szpitale, niektóre fabryki są otwarte? Kto tam niby pracuje, że nie trzeba go chronić? Twoja żona jest lepsza od tych ludzi?
Najbardziej boli mnie, że ludzie mają tak niewolniczą mentalność, że lubią jak im się coś nakaże lub zakaże. i to w kwestiach, w których nie ma potrzeby regulacji, bo jest naprawdę duża grupa ludzi, którym sytuacja odpowiada.
  • Odpowiedz
@dwojra: tym cymbałom zakupy kojarzą się tylko z żarciem i kij z tym, że w weekendy kupowałem ja i wiele mi podobnych osób je przy okazji, a głównie to było wyjście "po coś". Po coś, czego nie mogłem kupić w tygodniu, czy to do marketu budowlanego, czy po ubranie, buty i przy okazji jakieś kino itd.

Dzięki pan pis.
  • Odpowiedz