Wpis z mikrobloga

@Mo_xito: xD Ja próbowałem robić tak Chinom grając Francją nie wiedziałem co zrobić na ich manpowera, to po prostu dałem wsyztskie socjale na maxa i czekałem jak wyemigrowali do mnie i do USA, dobry patent jest jesczcze, jesli to możliwe całkowita okupacja to najszybciej chyba redukuje POP, a jak nie to blokada zwieksza militancy i zmniejsza produkcje z RGO, czyli brak zapewnienia potrzeb POP'som :D
@cor1sto ja zrobiłem mobilizację i całą armię trzymałem w górach, oprócz tego ciągle bunty mnie orały, wszystkie podatki na maksa, ogólnie bieda z nędza się robiła i w szczytowych momentach miałem -15k ludności. A z Chinami robiłem podobnie jak zajmowałem ich jako kolonię. Grałem wtedy Federacją Państw Bałtyckich i brakowało mi ludzi więc robiłem tak żeby Chinole przyjeżdżali do mnie xD
@Mo_xito: Ja czasami takie maniany robiłem, że wsyzstko kupowałem, a potem udostępniałem POP'som, żeby mogli wsyzstko kupic, zawsze wszystkie factorki z subsydiami, podatki jak najmniejsze etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°), państwo samowystarczalne xD. Kilka razy miałem tyle kasy, że mi się pieniądze bugowały xD, brałem wszystkie dostępne kredyty, żeby wywołać krach, takie tam .... ( ͡° ͜ʖ ͡°)