Wpis z mikrobloga

Info na temat gry o Wykopie/Mirko
#donislawdev <--- obserwuj
Co do portowania Mirkowania + moich innych gier na IOS, to wciąż trwają nad tym pracę, nie jestem w stanie określić dokładnej daty wydania (zależy też od App Review i paru innych czynników). Jednakże niedawno wypuściłem aktualizację treści do Mirkowania (Online + Android, IOS w budowie), lista zmian:


Co do ostatniego wyniku losowania, to każdy komentujący wpis dostał oryginalne powitanie w Mirkowaniu, dodatkowo powitanie wygrali: @aterrag, @Serenescio, @Sooliga, @fillion, @Necrofon, @martyna661 , @maniak324, @ktosukradlmojlogin, @rafau1337, @agadill, @jeden_strzal

@jeden_strzal <-- wygrał dodanie do szkoły Januszy Biznesu (Sytuacja z jednego wpisu, Panie daje 400 tys #pdk szkoła została już dodana do gry)

*Jeśli już ktoś miał wcześniej powitanie i znowu wygrał, to zależnie od sytuacji, uaktualniałem powitanie albo nic w nim nie zmieniałem.

A jak ktoś jeszcze nie grał w Mirkowanie to zapraszam do sprawdzenia gierki (jest to idle clicker):
Google Play Android
Amazon Android
Online, polecam zapis tekstowy

Można też przy okazji sprawdzić moją ostatnią gierkę Rybak Clicker, Android

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Facebook <--- sprawdź
Twitter
Newsletter (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).

#gamedev #wykop #mirkowaniegra #donislawmirkowanieclicker Takie troszkę #glupiewykopowezabawy #androidgry
DonislawDev - Info na temat gry o Wykopie/Mirko
#donislawdev <--- obserwuj
Co do po...

źródło: comment_7oYOvbwqHzMboealhLB06ZY5IUzA0VYQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz