Wpis z mikrobloga

@Szokatnica: odcinek, w którym Forman chciał być badassem bo myślał, że to kreci rudą. chyba po pijaku mu Leo wytatułowal Woodstocka na dupie (miało być Debbie...tfu... Donna ale jak to z Leo... nie wyszło xD) uwielbiałem ten serial kiedy pierwszy raz skończyłem cała serię to autentycznie czułem, że czegoś mi brakuje mimo zjazdu z poziomem wraz z kolejnymi sezonami. potem obejrzałem odcinek ekstra chyba ze wspomniani i pożegnaniem aktorów po zakończeniu
@xerror: Kelso byl tylko do 4. odcinka ostatniego sezonu i jeszcze na chwilę sie pojawił w ostatnim
scena Donny z Ericiem na koncu byla nagrana podczas siodmego sezonu bez widowni

ps. ogolnie 7 i 8 sezon to słaby, a Fez w nich coraz bardziej irytujący
@xerror: nawet nigdy nie zwrocilem uwagi, ze on tez taki ryzawy xD mnie najbardziej pod koniec #!$%@? Fez. tak jak na poczatku, kiedy byl mlody, zajebiscie mu wychodzilo to takie zachowanie deko infantyle na granicy homoseksualisty, ale jak juz dojrzal i mocno zmeznial, to coraz gorzej mu to wychodzilo. reszta w miare trzymala poziom. trzeba bedzie kiedys sobie przypomniec :)
@Szokatnica: ja też. za pierwszym razem to było tak rozbrajające, że szok xD kiedyś sobie zapisywałem najlepsze sceny. w pamięci zapadła mi ta, w której Donna oznajmia, że idzie na randkę z Casey. Hyde i Forman proste twarze bez emocji przez dwie sekundy i nagle razem parskaja śmiechem xD no bosko #!$%@?

albo jak Fez wpada po całym dniu ze stertą playboyów, wygląda jakby pił i nie spał tydzień, pytają go