Wpis z mikrobloga

@tarasino: @lajsta77: Trzeba zlać sieciówki i pytać w małych wypożyczalniach. Ja za auto o wartości 100 000 zł kładłem kaucję w wysokości 1000 zł w gotówce, a auto było z zieloną kartą i wypożyczalnia była świadoma, że jadę nim do Albanii.
  • Odpowiedz
@Neoplan: Ty wolisz płacić 200 zł za dobę i depozyt 1000 w gotówce a ja wolę zablokować 8000 zł na kredytówce a wypożyczać za 10 zł za dobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarasino: skoro goście, u których wypożyczam, na busy mają najlepsze ceny w tej części kraju, to jakieś pierdzikółka segmentów A-C też zapewne wypożyczają tanio. Sam nie wypożyczałem, bo aut segmentu D na 4-5 osób mam dostatek w domu i firmie więc biorę tylko coś większego jak potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neoplan: no to mega pomocne. Sprawdź jeszcze po ile ciągniki siodłowe mają.
xDDDD
@lajsta77: warto postarać się o kredytówkę bo wtedy masz np. Golfa na tydzień za 10 EUR (zimówki w cenie) + jakieś zewnętrzne ubezpieczenie kosztów max 25 EUR i jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tu masz cały opis gdybyś jednak decydował się na kredytówkę.
https://www.wykop.pl/wpis/38599491/najtansze-wypozyczanie-auta-jakie-kiedykolwiek-wid/
tarasino - @Neoplan: no to mega pomocne. Sprawdź jeszcze po ile ciągniki siodłowe maj...

źródło: comment_1A1IDAHpW4XwtdoxI1T1fYu4hEKHGvhf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tarasino: A gdzie napisał, że dwuosobową?
Z wypożyczalni pewnie bym nie brał, chyba żeby był niewiele droższy, to wtedy bym dopłacił za komfort.
Prywatnie często jeżdżę gdzieś w 2-3 osoby fordem galaxy bo córka ma i uwazam że to bardzo dobre auto do jeżdżenia w trasy nawet samemu
  • Odpowiedz
@tarasino: Parkować umiem, na paliwo mnie stać. Jak gdzieś lecę z rodziną (4 osoby łącznie) to zawsze staram się wynająć przynajmniej jakieś auto typu Berlingo/Kangoo/Doblo żeby się wygodnie ze wszystkim zmieścić.
  • Odpowiedz