Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#pokemongo #fakegps #ocieplaniewizerunkufejkow
Takie moje dwa słowa odnośnie grania na fejku bo ostatnio częste dyskusje są na ten temat tutaj.
Wiem że jest sporo fejków którzy używają tego do denerwowania innych np. odbijania siłowni zaraz po wstawieniu przez kogoś poksa i powtarzaniu tego kilka razy

Jako flaj weteran który lata już od 2 lat zdarzyło mi się przejąć siłki w moim małym mieście. Jako że miasto opanowane przez Czerwonych i zawsze ich poksy siedziały conajmniej kilka dni a ja niebieski to odbijałem bo nikt inny tego praktycznie nie robił. Gdy była nowo przejęta siłownia to patrzyłem czy poks siedzi chociaż te 8h20m by koleś dostał 50 coinsów, w przeciwnym razie jej nie ruszałem. Przynajmniej dzięki temu i oni i ja dostawaliśmy systematycznie coinsy za odbijanie nawet w tak małej dziurze. Myślę że o to nikt problemu nie miał.
-Zawsze dostawiam się do siłek mojego teamu i tylko tak zbieram coiny. Obecnie to głównie Warszawa i Paryż ( ͡ ͜ʖ ͡)
-Pomagam nie flajom w raidach gdy brakuje im ludzi,
-Wymieniam się z nimi poksami o które bardzo proszą a mieć ich nie mogą jak unowny, regionalki itp.
-Na prośbę zbijam im pokemony z siłowni gdy utknęły tam na wieki a bardzo ich potrzebują do rajdów czy coś.
-W swoim małym miasteczku co Community Day rzucam im lury na tutejszym hot spocie by więcej poksów się respiło.
-Przez moje poprawki na OpenStreetMap mamy pierwszego ex gyma w mieście ʕʔ
-Jako jedyny 40 lvl w mieście czekam na możliwość dodania pokestopów i robię zgłoszenia, mam już listę punktów które nadają się na pokestopy i w przyszłości postaram się je dodać.
-Nadmiar dobrych przydatnych poksow które mam a nie są mi potrzebne rozdaje słabszym graczom (Tyrki z SD, Machampy czy Gengary z Lick).
- Na rajdy legitnych graczy się nie #!$%@?, chyba że mam exa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może spotkam kogoś z Nintendo Switch i mi się odwdzięczy Mystery Boxem, musze popytać tu ziomków to wejdę z nimi w interakcję na żywo (ʘʘ)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam że do 31 lvl grałem wszystko na legalu, rajdy na żywo, nawet do Krakowa specjalnie jeździłem by porajdowac jak ptaki wyszły. Tyle ludzi się poznało, ahh piękne czasy. Dzisiaj to by mnie zlinczowali pewnie (,)
Jak widzicie nie każdy fejk to zły fejk. Szanujmy się i pomagajmy sobie w miarę możliwości a nie plujmy jadem jeden na drugiego.
Wiem że zamiarem Pokemon GO jest to by chodzić by je złapać ale nie każdy ma tyle czasu by poświęcać temu godziny, nie każdy mieszka w mieście z dużą ilością pokestopów i respów, nie każdemu widzi się wydawanie pieniędzy na paliwo czy bilety na dojazdy by zrobić rajdy i nie każdemu widzi się gra ma mrozie, deszczu itp chociaż szanuję poświęcenie osób które faktycznie mimo warunków atmosferycznych idą w zaparte i grają
Pozdrawiam cieplutko @Logytaze, Asha Ketchuma nad Ketchumy który ma mnie na czarno ale może przypadkiem na multikoncie tu trafi.
  • 32
  • Odpowiedz
mały ukłon do starych graczy był w 10 gwarantowanych lucky.

@GokuMK: z którego ja np. w ogóle nie skorzystałem. W lipcu i sierpniu 2016 jedyne co sie dało u mnie łapać to same pidgeye, rattaty itp, które dawno przemieliłem na cukierki. Mam jedynie kilka poków z tego okresu i wszystko nie po to aby je teraz trade'ować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GokuMK: Przez stronę ze skryptem znalazłem 3 miejsca w moim mieście które mają szansę zalapania się do exa. Jeden park z dupy który w rzeczywistości tam nie istnieje, jest tam po prostu pole ma możliwość exa a jedna siłownia była dosłownie kilka metrów od tego miejsca i po prostu na mapie rozszerzyłem ten park trochę dalej, plus dodałem kilka dróg itp i wszystkie zmiany pojawiły się w poksach ale to
  • Odpowiedz
Jeden park z dupy który w rzeczywistości tam nie istnieje, jest tam po prostu pole ma możliwość exa a jedna siłownia była dosłownie kilka metrów od tego miejsca i po prostu na mapie rozszerzyłem ten park trochę dalej, plus dodałem kilka dróg itp i wszystkie zmiany pojawiły się w poksach ale to wszystko robiłem ponad rok temu


@DPary: te zmiany pojawiły się w poksach bo była aktualizacja mapy, ale tylko
  • Odpowiedz
@DPary: no to trzeba je dodać. Tylko póki co EX gymy się nie aktualizują. My w mieście dodaliśmy dwa wypasione EXy a nie mają tagu bo od kilku miesięcy niantic nie aktualizuje bazy EX gymów.
  • Odpowiedz
@GokuMK: Akurat byłem u brata to się wymieniłem, wpadły +2 lucky i niestety dalej nie poszło bo dobiło u niego na koncie do 10 lucky i ten z numerem 11 (venusaur z 2016) wpadł już jako zwykły.
  • Odpowiedz
@DPary: też gram na fly bo siedzę na totalnym zadupiu i wpadam na stolice i inna bajka rajd można zrobić z 20 osobami stop na stopie ale po za granicę stolicy i mojeego regionu nie wylatuję, chociaż mnie kreci do Czarnobyla wpaść po gify (ʘʘ)
  • Odpowiedz
-Nadmiar dobrych przydatnych poksow które mam a nie są mi potrzebne rozdaje słabszym graczom (Tyrki z SD, Machampy czy Gengary z Lick)


@DPary: dobrze, że zmieniłeś podejście, bo pamiętam twoje posty sprzedażowe z poksami do kupna, co było suuuabe i prężenie się jak paw, że grasz na fejku, chyba że mydlisz tu wszystkim oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartek8990: @DPary: Jest kilkanaście pokestopów chociażby pomnik przed elektrownią czy autodrom przy diabelskim młynie oraz kilka innych w samej Prypeci a co do gymów to jest jeden pod elektrownią niedaleko miejsca gdzie można karmić sumy a inny gym stanowi wspomniany diabelski młyn. W samym Czarnobylu jest również kilka pokestopów (np pomnik Lenina) i trzy gymy nie aż tak daleko siebie a jednym z nich jest pomnik anioła przy
  • Odpowiedz