Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#pokemongo #fakegps #ocieplaniewizerunkufejkow
Takie moje dwa słowa odnośnie grania na fejku bo ostatnio częste dyskusje są na ten temat tutaj.
Wiem że jest sporo fejków którzy używają tego do denerwowania innych np. odbijania siłowni zaraz po wstawieniu przez kogoś poksa i powtarzaniu tego kilka razy

Jako flaj weteran który lata już od 2 lat zdarzyło mi się przejąć siłki w moim małym mieście. Jako że miasto opanowane przez Czerwonych i zawsze ich poksy siedziały conajmniej kilka dni a ja niebieski to odbijałem bo nikt inny tego praktycznie nie robił. Gdy była nowo przejęta siłownia to patrzyłem czy poks siedzi chociaż te 8h20m by koleś dostał 50 coinsów, w przeciwnym razie jej nie ruszałem. Przynajmniej dzięki temu i oni i ja dostawaliśmy systematycznie coinsy za odbijanie nawet w tak małej dziurze. Myślę że o to nikt problemu nie miał.
-Zawsze dostawiam się do siłek mojego teamu i tylko tak zbieram coiny. Obecnie to głównie Warszawa i Paryż ( ͡ ͜ʖ ͡)
-Pomagam nie flajom w raidach gdy brakuje im ludzi,
-Wymieniam się z nimi poksami o które bardzo proszą a mieć ich nie mogą jak unowny, regionalki itp.
-Na prośbę zbijam im pokemony z siłowni gdy utknęły tam na wieki a bardzo ich potrzebują do rajdów czy coś.
-W swoim małym miasteczku co Community Day rzucam im lury na tutejszym hot spocie by więcej poksów się respiło.
-Przez moje poprawki na OpenStreetMap mamy pierwszego ex gyma w mieście ʕʔ
-Jako jedyny 40 lvl w mieście czekam na możliwość dodania pokestopów i robię zgłoszenia, mam już listę punktów które nadają się na pokestopy i w przyszłości postaram się je dodać.
-Nadmiar dobrych przydatnych poksow które mam a nie są mi potrzebne rozdaje słabszym graczom (Tyrki z SD, Machampy czy Gengary z Lick).
- Na rajdy legitnych graczy się nie #!$%@?, chyba że mam exa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może spotkam kogoś z Nintendo Switch i mi się odwdzięczy Mystery Boxem, musze popytać tu ziomków to wejdę z nimi w interakcję na żywo (ʘʘ)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam że do 31 lvl grałem wszystko na legalu, rajdy na żywo, nawet do Krakowa specjalnie jeździłem by porajdowac jak ptaki wyszły. Tyle ludzi się poznało, ahh piękne czasy. Dzisiaj to by mnie zlinczowali pewnie (,)
Jak widzicie nie każdy fejk to zły fejk. Szanujmy się i pomagajmy sobie w miarę możliwości a nie plujmy jadem jeden na drugiego.
Wiem że zamiarem Pokemon GO jest to by chodzić by je złapać ale nie każdy ma tyle czasu by poświęcać temu godziny, nie każdy mieszka w mieście z dużą ilością pokestopów i respów, nie każdemu widzi się wydawanie pieniędzy na paliwo czy bilety na dojazdy by zrobić rajdy i nie każdemu widzi się gra ma mrozie, deszczu itp chociaż szanuję poświęcenie osób które faktycznie mimo warunków atmosferycznych idą w zaparte i grają
Pozdrawiam cieplutko @Logytaze, Asha Ketchuma nad Ketchumy który ma mnie na czarno ale może przypadkiem na multikoncie tu trafi.
  • 32
  • Odpowiedz
Jak widzicie nie każdy fejk to zły fejk.


@DPary: no wiadomo, jak inni gracze są zadowoleni to ja problemu nie widzę.

-Jako jedyny 40 lvl w mieście czekam na możliwość dodania pokestopów i robię zgłoszenia, mam już listę punktów które nadają się na pokestopy i w przyszłości postaram się je dodać.


@DPary: grasz w ingressa też na spoofie? Czy źle rozumiem z tym robieniem zgłoszeń i czekasz na zgłoszenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GokuMK Nie gram w ingress. Z tego co mi wiadomo tam granie na fejku jest praktycznie niemożliwe. Czekam na możliwość dodawania w poksach. W samym mieście jest 5 siłowni. Pokestopów też spora ilość ale głównie na cmentarzu co drugi pomnik bo ktoś kto kiedyś grał tu w ingress to właściwie tylko to fotografował.
  • Odpowiedz
@DPary: No i bardzo dobrze. Mnie to osobiście nie przeszkadza. Sam pewnie tez bym czasem skorzystał, ale zwyczajnie nie chce mi się w to bawić i trochę boję się bana. No i mam telefon z najnowszą wersją andka, więc pewnie musiałbym ogarniać jakiś inny tel. Niemniej szanuję za postawę :)
  • Odpowiedz
@DPary "oszukuje, ale uczciwie", kurde taki pokemongowy robin hu XD

Sam zrobilem drugie konto i jest to powszechnie akceptowane w mojej pipidówie, ale prosze was, nie usprawiedliwiajmy się na siłę, to jest po prostu nielegalne i nie ma co się dziwić, że nie wszystkim to pasuje.
  • Odpowiedz
@DPary: Takie podejście jest nawet spoko bo w zasadzie innym gry nie utrudniasz. U mnie w mieście w pierwszym roku Pokemon Go to połowa ludzi latała na fejkach przez co zwykły gracz nawet nie miał szans wrzucenia swojego pokemona do gymu bo był on obsadzony przez wysokolevelowe fejki. Po jakimś czasie to się ludziom znudziło i ze starych graczy zostało może kilka osób a pozostali to nowe konta, których wcześniej nie
  • Odpowiedz
Szkoda, że niantic nie daje żadnych bonusów dla weteranów grających od początku gdzie expienie i wbijanie kolejnych leveli było o wiele bardziej czasochłonne niż obecnie.


@Sweet-Jesus: mały ukłon do starych graczy był w 10 gwarantowanych lucky.
  • Odpowiedz
@GokuMK: Tego nawet nie wiedziałem. Jak wprowadzili lucky to dla testu wymieniłem się jakimś starym Gengarem złapanym w 2016 i ten status uzyskał. Czyli jeszcze mógłbym tak 9 razy zrobić czy może już sprawa nieaktualna?
  • Odpowiedz
@Sweet-Jesus: jak nie miałeś w historii grania jeszcze 10 lucky a masz poki z 7-8 2016 to tak. Możesz się z kimkolwiek wymienić na cokolwiek a lucky wpadnie. Stare poki mają często legacy ataki więc nawet z kimś na legendę jest szansa się wymienić.
  • Odpowiedz
-Przez moje poprawki na OpenStreetMap mamy pierwszego ex gyma w mieście ʕʔ


@DPary: a ty wiesz że EX gymy polegają na danych z 2016 roku? Także rozumiem że albo zajmowałeś się OSM przed pokemonami albo tylko ci się wydaje że przysłużyłeś się do EX gyma.
Ja swoje miasto zrobiłem w OSM jeszcze przed pokemonami i EX gym wpadł naprawdę fartem. Nie stoi nawet na ciemnozielonym tylko na
  • Odpowiedz