Wpis z mikrobloga

@MartwyGoryl:
Renault, Citroen, Peugeot, Lexus, Jaguar.

Francuzy chociaż potrafią coś zmienić w designie, by zasługiwało to na tytuł „nowej generacji”

W przypadku Audi - chwalisz się wujkowi twoim nowym nabytkiem, to się dowiadujesz, że pół wsi jeździ takim samym Audi i czym tu się podniecać (oczywiście te pół wsi jeździ ponad 10 lat starszymi modelami, ale kto
  • Odpowiedz
@bagi1: xD Zamieniłem Francuza na Niemca i nie żałuję :D Nie ma obecnie chyba brzydszych aut niż francuskie (moim zdaniem oczywiście).

Pół wsi takim samym Audi xD Zejdź na ziemię ziomek :P

Lexus i Jaguar jak najbardziej się zgadzam.
  • Odpowiedz
@bagi1: zupełnie nie rozumiem skąd to uprzedzenie do Francuzów, japońców ale przynajmniej z tego powodu niektóre modele można wyrwać wiele taniej i w lepszej konfiguracji niż z niemcowa
  • Odpowiedz
@munro: No sorry ale moim zdaniem to BMW są #!$%@? ulice, już nie wspominając o wysypie sebixowych E36 co chwile i innych gruzów. Mniej widzę starych A3 niz E36 w kupecie.

Nie jestem uprzedzony - powiedziałem Ci, że sam miałem Francuza - Laguna I Phase II - zajebiste auto, tyle że te francuzy a obecne to niebo a ziemia. Teraz moim zdaniem to kasztany. Jedyny jaki w miarę mi leży
  • Odpowiedz
@MartwyGoryl:
Mówię z własnego doświadczenia.

Jeżeli chodzi o zewnętrzny Design, to praktycznie nigdy na ulicy nie zwracam uwagi na niemieckie marki. Ot - blacha na kołach. Nuda. Te same samochody, co 10 lat temu.
  • Odpowiedz
@bagi1: Ja szanuję i rozumiem to co mówisz - widzisz to jest kwestia tego co kto lubi - ja lubie proste ale eleganckie sylwetki, nienawidzę aut które wyglądają jak statki kosmiczne (DS5 lub np. Honda Civic nowa... OMG).

Kia Stinger - ZAJEBISTE auto, pięknie jak dla mnie lekkie połączenie Maseratti z Panamerą i czymś jeszcze (ciężko mi określić).

@slane: Pół Szczecina #!$%@? tymi gruzami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@MartwyGoryl: Niedawno wypowiadał się tu jakiś turbofan Audi.
Że to auta idealne. Z perfekcyjną sylwetką i jak dla niego, to mogłyby inne auta po prostu nie istnieć.

I przemyślałem motyw takiej "alternatywnej rzeczywistości".
Jakbym miał wybór - tylko Audi i auta "designem" jego pokroju (powiedzmy, że technologia nie pozwalałaby na takie kosmiczne wytłoczenia jak w Civicu, czy Lexusie), to kupiłbym auto najzwyczajniej w świecie najtańsze.
Ot, taki daily car do tłuczenia. I pewnie nie byłbym jedyny. Więc mielibyśmy na ulicach wielki miks drogich Audi i
  • Odpowiedz
@bagi1: Nie jestem turbo fanem (mega mi się podobają, ale nadal twierdzę, że to kwestia gustu). Co do tego co mówisz to pewnie wybrałbym podobnie. Tu nie chodzi o znaczek (chociaż wiadomo,że nie ma się co oszukiwać i trochę też), ale przede wszystkim o to że mnie w całości takie auto zadowala.

Myślę, że jeśli w tej alternatywnej rzeczywistości auta byłyby do siebie podobne i oferowały podobne funkcje to raczej
  • Odpowiedz
Audi to tam pikus
Skoda fabia to jest dopiero dramat
Moj Dziadek,lat 81, powiedzial,ze on to by nigdy nie kupil skody,bo to auto dla starych dziadow
  • Odpowiedz