Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Pierwsze zamówienie z cw i bieda. Wysłane 18.12 więc czekam prawie 2 miesiące. Kilka dni temu traking nagle ruszył i co? i wer... wg trakingu paczka zatrzymana na cle . Studenciak ze mnie więc ferie spędzam poza adresem gdzie ma przyjść paczka. Kluczyk do skrzynki zostawiłem koleżance. Dała mi dziś znać, że jest awizo. Awizo pochodzi z wer wwa więc podatki jak nic. Teraz pytanko. Mam 200 km do stancji. Jechać tam żeby oglądać świstek z wezwaniem do opisania zawartości paczki mi się nie opłaca. Czy mogę przesłać to co niezbędne mailowo do wer wwa nie odbierając awizo?( czego konkretnie potrzebują). Traking do tego awizo ( inne numery niż paczka z Singaputu) mówi że paczka waży 0.35 kg trochę dużo jak na świstek z weru?
#creationwatches
  • 2
Zeby mailem musisz miec nr ksiegi magazynowej ktory jestw liscie, podejesz ten nr, skan aukcji, skan platnocsi i potwierdzenie platnosci i wysylasz, chyba moze tam podac inny adres doreczenia
@maruu: godzinę dzwoniłem do WER ( ktoś po godzinie odebrał XD). Telefonicznie nie powiedzą mi jaki jest nr księgi magazynowej za to babeczka zapewniła ze jak odbiorę te awizo za niecałe 2 tygodnie to wyślę im wtedy co potrzebują bo paczki i nieraz dłużej leżą na wer i nikt ich pochopnie nie odsyła. No trudno... pewnie jeszcze z miesiąc walki z celnikami i po 3 miechach od zamówienia może ujrzę paczkę.