Wpis z mikrobloga

@staryalejary11: Z okazji trzeba korzystać, LC jest jaki jest ale prawdopodobieństwo upadku jest naprawdę niskie i znalazło by się w kieszeniach spółek prezia oraz jego samego dostatecznie kapitału, żeby tego uniknąć. Po czymś takim był by skończony przecież na rynku. Stąd planowane połączenie z solidniejszym Idea Bankiem.

Całych oszczędności bym tam nie trzymał ale część czemu nie. W Polsce upadają tylko gównoskoki i póki nie ma kryzysu raczej się to nie
@Marcinowy: Innowacyjny to on był kiedyś, teraz inne banki niczym nie odstają od niego. Nie wiem czym niby bije inne banki, chyba opłatami z dupy za konto, albo za wypłaty hajsu, mieniem w dupie klientów, częstymi awariami, spamem na sms, wydzwanianiem konsultantów itp. Już dawno tam konta nie mam a przychodzą mi smsy o tym, że np. w nocy nie będą działać karty albo dostęp do serwisu online.
@GrubyRozowyKot Ja nie mam żadnych powyższych problemów. Awarię zdarzają się w każdym banku. Co do spamu - wystarczy odznaczyć zgody marketingowe a nie wszystko zaznaczać jak leci (w każdym banku tak jest). Jedziemy dalej, mBank ma najlepsza apke ze wszystkich banków i nie ma co nawet o tym dyskutować. Co do bankomatów, mam wszystkie darmowe w kraju jak i za granicą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krupier brawo, polecaj prawie zbankrutowany bank xd

@staryalejary11: To nie zakladaj jak srasz w majty. :)

@Krupier o, przerzuciłabym się choćby przez te 3,5%, ale otwierać 3 konto bankowe to chyba przypex xd

@Kaplanka: ja mam z 6 kont także tego. :p Tu nie ma miejsca na sentymenty, jest hajs to się bierze, są dobre warunki to się korzysta, będą złe to się ucieka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinowy:

Ale dzban...przecież mają masę placówek bankowych

Masę? Masę placówek ma PKO BP, w moim regionie placówka (nie mówimy o kioskach) mBanku jest w Rybniku a nie ma w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu, Pszowie, Żorach.
@janrouter PKO BP nie ma paru funkcji, które osobiście mnie wkurzają a ma je mBank. PKO BP mam od 8 lat żeby nie było.
Ostatnim razem w oddziale banków byłem gdy zakładałem konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zeek: Jeśli podpiszesz umowę na określony czas, jeżeli jesteś na umowie bezterminowej, i masz 250mb/s to spróbuj sobie do nich napisać, że chcesz 300 bo nowym klientom dają 300. Jestem z nimi od 4 lat i wypieli się na mnie, powiedzieli, że mogą mi dać 300 mb/s za 70zł w umowie na 24/mc chociaż teraz mam 250 za 70zl na bezterminowej.
@pan_mihau: Tzn dzwoniłem do biura obsługi, powiedziałem, że chcę zrezygnować i że chcę rozmawiać z osobą decyzyjną - więc mnie przełączyli do działu obsługi klienta - i kobieta powiedziała mi to samo, ale może faktycznie jakbym rzucił wypowiedzenie, to inaczej by podeszli do tego. Nie chce mi się w każdym razie, 250 vs 300 to nie jakieś kokosy abym sobie tyłek zawracał do tego stopnia.