Wpis z mikrobloga

Fajny metacritic. Napisałem krótką recenzję apexa, nowej gry battle royale. Moja recenzja była drugim user reviewem na stronie, pierwszym negatywnym. Dzisiaj rano jeszcze średnia ocen userów była na poziomie 5.9, już jest 7.2 a moja recenzja zniknęła, zaginęła na zawsze. #!$%@?ć metacritic, tyle wam powiem. User review, ostatni bastion mojej osobistej sprawdzalności gier pod kątem opinii innych właśnie upadł. Szkoda że nie zrobiłem screena.

#metacritic #gry #cenzura
  • 11
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka:

Już Ci mówię. Na tą grę kolega podkręcił hype dosłownie na minuty przed jej wydaniem. Wcześniej o niej nie słyszałem. Jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich battle royali, gram sobie w Ring of Elysium i mi starczy z reguły. Ale tutaj odpaliłem trailer i jak sam możesz na nim zobaczyć, mieliśmy mieć do dyspozycji jakiś niesamowity movement. Glidy, wallruny, jetpacki, wysokie skoki. Ujęło mnie to, trailer był smaczny jak cholera. W
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: Jeszcze zapomniałem wspomnieć że kolega, który bardzo lubi serię Titan Fall stwierdził że z tej serii nic nie zostało w tej grze. Nie mam pojęcia czemu ona była jakkolwiek marketingowo powiązana z Titan Fallem.
  • Odpowiedz
Albo po prostu chcieli zajechać kolejną fajną markę, #!$%@?ć tyle ile się da przez lootboxy i zgasić światło.


@Soviel: Oba Titanfalle to były finansowe klapy więc nic dziwnego, że postanowili zrobić coś co się sprzeda.
  • Odpowiedz
@Soviel: gra może i sobie nie zasłużyła, wydawca tak. I tu nawet nie chodzi o stare "EA jest złe" (a pewnie miało to swój udział w tym) ale o datę premiery i marketing.
  • Odpowiedz