Wpis z mikrobloga

@jaroslaw_madry: btw. ogarnij sobie moje przygody z #bmwsorka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam 2x kombiaki 530i oraz 540i - jak jesteś gotowy wydać 20k zł na takie auto to BARDZO warto kupić właśnie 540i w touringu. Cena będzie tylko rosła, a silnik M62 jest niesamowity pod względem wytrzymałości i osiągów. Kwestia tylko że polifty miewają problem z vanosami ale kupujesz ori z serwisu i robisz to raz
@sorek: no trochę tych przygód jest :) no jak ostatnio policzyłem musiałbym wydać gdzieś 17 koła, na tą, o którą ostatnio tu pytałem. Kusi mnie, bo widać, że zadbana, z drugiej strony jest tak średnio wyposażona (w sensie, że bez elektryki foteli, rolet, dsp, ani żaden individual) i tam jest silnik 3.0. Ale cholernie mi się podobają te lusterka od m5 :)
@jaroslaw_madry: A wiecie panowie jak z kosztami utrzymania? Mam znajomego, biedny nie jest ale strasznie narzekał na awaryjnośc zawieszenia i ogólne koszty napraw, zamienił na bardzo fajną c klasę w203 w v6, skórze i automacie i twierdzi że jest 3 razy tańsza
@jaroslaw_madry: Pewnie, tylko ja czasami te plotki rozumiem jakby było kosmicznie drogie, niemal nieproporcjonalnie do swojej klasy. Dlatego pytam bo miałem np Alfę Romeo i jakoś mi jezdziła, nic się z nią nie działo a ludzie powiedzą że szrot