Wpis z mikrobloga

@JohnnieWhite: @slozubn: pracowałam i co innego chamstwo a co innego oszczędne odpowiedzi. Po prostu jestem i pracuję i cieszę się jak ktoś jest szybki i konkretny. Trochę kultury xd bo to takie ważne w pracy usłyszeć "poproszę". Ja zawsze mówię ale wcale by mi nie przeszkadzało gdyby obowiązywała kultura Ameryki południowej gdzie po prostu mówisz co chcesz a kelner ci to po prostu daje.
@laaalaaa: słyszałem o podobnym zabiegu parę lat temu w jakiejś francuskiej kawiarni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym, że różnice cen wynikające z poziomu kultury osobistej dla klienta były znacznie większe. Osoby chamskie chyba nawet kilkukrotnie drożej musieli płacić za kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobrze, że ktoś to stosuje. Niestety na polskim rynku usług, gdzie dominują duże sieci handlowe, kierowników lokali
@MPXD: kompleksy to raczej maja buraki wrzeszczące frytki jak do jakiegoś śmiecia, zwykła kultura każe używać magicznych słów proszę, dziękuje i przepraszam. Ale jak matka nie nauczyła buractwa to nie rozumieją. PS nie, nie pracuje w usługach.