Wpis z mikrobloga

@preston: @BenetSleep: jakiś komentarz? Czy firma wyjaśniła sprawę? Właśnie chciałem zamówić "w ciemno" skuszony tym, że w razie czego jest polityka zwrotów, a tu widzę że jest problem by w ogóle zapłacić i dostać.

Czyżby kolejny startup, który skończył jak eve sleep? W takim razie jakie #materace wchodzą w grę jeśli chce się wydać nieco ponad 2k (lub mniej) i chce się za to dostać średnio twardy #materac 180x200 zrobiony
  • Odpowiedz
@preston : Szanowny Panie, próbuje Pan po raz kolejny wprowadzić w błąd opinię publiczną, stąd zmuszeni jesteśmy zareagować. Otrzymał Pan od nas produkt zgodnie z zamówieniem (łóżko) i bezpodstawnie wymagał dosłania kolejnego produktu (materac), za który Pan nie zapłacił. Przedstawiliśmy Panu nasze stanowisko i argumenty, co więcej, zaproponowaliśmy korzystne dla Pana - jako naszego Klienta- rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Zdecydował się Pan jednak na zwrot zamówienia, który został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami,
  • Odpowiedz
@deviator Skasowałem poprzedni komentarz ponieważ grozili mi jakimiś głupotami a sprawa została rozwiązana. Generalnie dla potomnych w dużym skrócie. 1. Zamówiłem ramę z materacem ze sklepu @BenetSleep, 2. po miesiącu oczekiwania dostałem tylko ramę więc zapytałem kiedy reszta. 3. firma stwierdziła że to błąd ich systemu (składanie zamówień) i nie wydadzą mi materaca. 4. po tym jak zrobiłem szum w internecie zaczęli się ze mną komunikować (wcześniej były problemy, obietnice odpowiedzi
  • Odpowiedz
@preston: podeślij na pw screena, jak Cię straszą sądem. Zastanawiałem się czy u nich kupić, ale jak robią takie rzeczy, to sobie podaruje
  • Odpowiedz