Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #pamietajmyanoncia
Witajcie moi bracia z tagu!()
Nawet nie wiecie jak za wami tęskniłem, jednak ponad dwa miesiące banicji to kupa czasu... Ale oto wróciłem. Zagoszczę tu na pewno na dłużej, nie usunę już więcej konta jak robiłem to wcześniej- przez cały okres trwania mojego bana, niesłusznego jak uważam (przerobiłem jedynie tekst pewnej piosenki, ale wg administracji było to naruszenie regulaminu i trollowanie), codziennie zaglądałem na mikro.

Patrzyłem w milczeniu na imbę z kolegą @janusz_pol, (którego serdecznie pozdrawiam), widziałem jak z naszego tagu odchodziły kolejne osoby. Widzę jednak, że nasz tag znacząco podupadł. Chciałbym to zmienić. Chciałbym móc przywrócić mu jego dawną chwałę, jak za dawnych czasów @przegryw_90, @pan_wiechu, czy @volodia.

Widzę, że idea betauprising całkowicie się załamała, poniekąd rozumiem. Dlatego nie będe poruszał więcej tego tematu.
Chciałbym zwrócić się do moich dawnych przyjaciół z tagu, @Mescuda, @river_styx, @Piasqun: @Zielonka696969: @Der_Deutscher_Kaiser, @becauseimbatman, @AurenaZPolski: @Rajder_nygga @Zniwiarz-Ponury i wszystkie wciąż zaglądające tu legendy tagu. Przywróćmy tu dobry content, taki jaki utrzymywał się jeszcze mniej więcej latem. Czy pomożecie mi? Wierzę, że tak.
A tak na koniec... Tęskniłem za wami chłopaki()
Anonciozfeelsami - #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #pamietajmyanoncia
Witajcie mo...

źródło: comment_YTL27VzKHR2CyyPk5AX0EI62gtCaFBxy.jpg

Pobierz
  • 21