Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Polecam Mireczka @WezniePrzestrzeleCiKolano paczka przyszła pancernie zabezpieczona i ogarnięcie tematu bardzo szybkie przy minimalnej wymianie wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Co do samych zapachów, mojemu newebee nosowi po pierwszym niuchu, bardziej podchodzi night vision. Chyba przez to japko. Może jak się bardziej nimi pochlapie przy jakimś wyjściu to wyrobie sobie lepsze zdanie.

W każdym razie, oba mi się podobają :) a stojąc w kuchni i gotując żarcie z dużą ilością przypraw, night vision wyraźnie się przebijał.

#perfumy
Pobierz Bomfastic - Polecam Mireczka @WezniePrzestrzeleCiKolano paczka przyszła pancernie zab...
źródło: comment_KT2OKRrIKAuJaeB7drnBZxENEu0WrJrb.jpg
  • 2
To ja jeszcze tutaj zostawię niepopularną opinię, że Night Vision jest równie słaby co chwalony tu obficie Adnan B Ambre Noir, wszystko psują te zielone jabłka. Ale ja mogę mieć spaczony nos, bo zanim zainteresowałem się porządnymi perfumami, to kilka niechlubnych lat nosiłem inny zapach z zielonym jabłkiem: La Rive Red Line. A zwykły Spicebomb jest dobry, wersja Extreme jest jeszcze lepsza.