Wpis z mikrobloga

Widać że dziewczyna bardzo dobrze rokuje, może by tak ją wesprzeć w jakiś sposób? Wypunktuje kilka propozycji:
A. Kupno mieszkania
B. Wystrzałowe pasemka
C. Obóz karate
D. 100 zł na alkohol
E. Tarot u Serża
  • Odpowiedz
@kafarafka: lepiej juz pomoc takiej dziewczynie niz tym pijakom-leniom, ktorym ludzie remontuja dom, kiedy oni sie obijaja. Laska widac, nie nie ma problemu a alkoholem, inaczej nie moglaby byc tam gdzie jest. Kijowo, ze w wieku 27 lst ma 4 dzieci. Ale moze jakby ktos pomogl jej odzyskac opieke nad dziecmi, pomogl uzyskac te wszyszkie 500plus i alimenty to dalaby sobie rade. W idealnym przypadku zamieszkalaby z matka i powoli
  • Odpowiedz
@kafarafka: ja wiem, ze wszyscy sie oburzaja, ze takie osoby rodza dzieci na potege, ale to jest efekt marnej edukacji seksualnej, demonizowania srodkow antykoncepcyjnych i tego, ze takie dziewczyny maja tendencje do checi zatrzymania partnera poprzez urodzenie mu dziecka. Tutaj organy socjalne powinny ja zaprowadzic do ginekologa i zrobic lekcje na temat korzysci idacych z brania tabletek antykoncepcyjnych i przede wszystkin wytlumaczenia jak wazne jest branie ich regularnie. Bo ja
  • Odpowiedz
@kajtusS: Akurat nie o liczbę dzieci mi chodziło - a o fakt, że tutaj już jedna taka była co odeszła od męża, poszła do innego i potem z dzieckiem stała się bezdomna. Taka sama sytuacja - nie rozwiodła się i tamten z automatu stał się ojcem dziecka. Przy czym, mąż tamtej zdawał się być spoko człowiekiem, przy tej nie wiem jak było.
Nie jest to dla mnie problem że ma
  • Odpowiedz