Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
z takich ciekawostek to w nocy znalazłam na olx ogłoszenie do pracy na tym stanowisku na które miałam być ja
chyba stwierdzili że jednak wolą osobę ze stwierdzoną niepełnosprawnością bo to główny warunek w ogłoszeniu :))))))
pozdrawiam polecam
ale mogli by #!$%@? kulturalnie zadzwonić na tym etapie rekrutacji chociażby żeby mi powiedzieć żebym ich w dupe pocałowała
#gfgfgfkaszukapracy #praca
  • 13
  • Odpowiedz
chyba stwierdzili że jednak wolą osobę ze stwierdzoną niepełnosprawnością bo to główny warunek w ogłoszeniu :))))))


@gfgfgfa: moderator na wykopie to nie taka świetna posada, nie masz czego żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: ja miałam podobnie, dzień po rozmowie kwalifikacyjnej widziałam ponowne ogłoszenie w sprawie pracy od tych ludzi ale 3 dni później zaprosili mnie na dzień próbny. Szukali po prostu więcej osób, może u ciebie jest podobnie? A z tym, że skubańce nie raczą zadzwonić, czy tak czy nie, to też mnie denerwuje okropnie. Jak im szkoda kilku groszy to mogą przecież wysłać maila
  • Odpowiedz
@SalemKot: ja już w sumie nawet dzień próbny mam za sobą, w zeszłą środę 6h byłam xD
Już nie mówię żeby po każdej rozmowie oddzwaniać, ale jak już się dojdzie do pewnego etapu to kulturalnie byłoby się odezwać w czasie w którym się obiecało podjąć decyzję.
Wiem od koleżanki, że tydzień przede mną próbę miało kilka osób, które przyjęli i już chodzą normalnie do pracy. Ale podobno kilka osób, które już
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: trzymam kciuki, żeby się nie rozmyślili, niektórzy potrzebują więcej czasu do namysłu, a z tego co kojarzę to troszkę czekali z zaproszeniem cię na próbny dzień więc może jeszcze nic straconego. Ogólnie znam to, sama do niedawna szukałam pracy i denerwowałam się, bo nikt nie dzwonił. Ale mi się udało po kilku miesiącach znaleźć i trzymam kciuki za ciebie ʕʔ
  • Odpowiedz