Wpis z mikrobloga

@JorgNovartis: mam s9 i najwiekszy problem to zaokraglany wyświetlacz, niby ladnie to wyglada ale jest problem ze szklem hartowanym, w ciagu pol roku kupilem juz 4 szkla i od noszenia w kieszeni pekaja, ostatnio kupilem szklo hartowane przyklejane z pomoca lampy UV i szklo mi sie nie odkleilo ale juz mam jakies male pekniecie na rogu od noszenia w kieszeni. Telefon dziala plynnie pomimo tego ze mam dosyc zapchana pamięć. Jak
  • Odpowiedz
@#!$%@?: P20 Pro - jesteś całkowicie uzależniony od producenta, bo nie odblokujesz bootloadera. Telefon fajny, śmiga, zdjęcia ładne - szczególnie w nocy. Selfiki ogólnie ssą jak na telefon tej klasy. S9+ - wiadomo, Samsung, albo lubisz, albo nie. Za to można pokombinować z ROMami jak producent porzuci aktualizacje.
Z tych dwóch to bym nie brał żadnego, tylko wziął jakiegoś OP6 czy OP6T, albo coś od Xiaomi w podobnej cenie. W Polskiej dystrybucji
  • Odpowiedz
@BrakNazwyUzytkownika: to ja w moim siajomi za 700zł zacząłem grzebać dopiero dwa lata po zakupie i to tylko dlatego że mi się system znudził ( ͡° ͜ʖ ͡°) samsung, no i europeska wersja na exynosie, syfnym procesorze. Jak samsung to tylko import z USA na snapie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JorgNovartis: używałem obu telefonów przez dłuższy czas i powiem tak :
- modem i stabilność pracy - Huawei P20 Pro
3 kraje w trasie, hotspot z wifi, Muzyka z Spotify przez bluetooth do radia w aucie i AutoMapa. Telefon ani razu nie przyciął się, płynnie wszystko działało bez zająknięcia.
Na Samsungu podobnie ale potrafił złapać czkawkę przy większym obciążeniu.
- aparat - Huawei P20 Pro
Obecnie chyba tylko Mate20Pro ma lepszy
  • Odpowiedz
@JorgNovartis: nie słuchaj #!$%@? matołów widzących te telefony tylko na wystawie w sklepie. Huawei bije S9+ na głowę pod względem aparatu oraz baterii. To co jest kwestią gustu to nakładka EMUI, która jednym odpowiada, drugim - w tym mnie, nie. Generalnie wziąłbym S9+ z racji mojej niechęci do marki Huawei. Telefonem lepszym pod względem stosunku jakości do ceny będzie P20 Pro. Pomyśl jeszcze w tej kasie o Oneplus 6T. Świetna prędkość
  • Odpowiedz
@igrek97: a to striggerował Cię aż tak ajfon na samiutkim końcu mojej wyczerpującej wypowiedzi, ze musiałeś dodać komentarz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz