Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux: @igrek97: @MZ23: generalnie to jabłko 8 też brałem pod uwagę. Chyba tylko dlatego że powoli zaczynam wybierać telefony nie koniecznie bez względem wydajności i ilości aparatów gigabajtow czy procesorow, a stabilności. Ale z drugiej strony aparat p20 pro mnie mocno przekonuje. No.i nie mam niczego ze stajni appla...
  • Odpowiedz
@JorgNovartis te dwa telefony to praktycznie jedno i to samo, na plus bateria i aparat w P20 Pro. Trochę w Huaweiu kolory są bardziej podbijane na zdjęciu (patrz niżej) , dostał na dniach aktualizacje do 9.0. Dla mnie też główną cechą było, ze P20 Pro nie jest taki wąski i jak dla mnie się trzyma dłoni lepiej niż S9+ i również powinieneś pod tym względem patrzeć.
Ja w czerwcu miałem ten
Darksajd - @JorgNovartis te dwa telefony to praktycznie jedno i to samo, na plus bate...

źródło: comment_yNvGqdP0XbaBh8fCwwOL0rGl5MDrlSYd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@? @JorgNovartis kolrga dobrze mówi. Pół roku temu miałem taki dylemat, ale w końcu wziąłem 2s. Wydajnościowo ta sama półka, przez pół roku chyba nigdy zawiechy nie złapał. Bateria spokojnie trzyma cały dzień. Po ostatniej aktualizacji doszedł tryb nocny w aparacie który wg mnie daje rade i slomo 960fps, ale to bardziej ciekawostka. Jedyny mankament to umiejscowienie przedniej kamery. Jakbym miał brać jeszcze raz to bym teraz mimix 3 wziął i
  • Odpowiedz
@ryyy: mix 2S pod względem aparatu czy wyświetlacza stoi o dobre kilka półek niżej niż P20 Pro czy S9+. To telefon dobry za 1500 zł, nie za 2500.
  • Odpowiedz
@JorgNovartis: wystarczy spojrzeć na cenę S8 - teraz kosztuje 1800-1900 nowy. To już nie te czasy kiedy Samsung mocno spadał z ceny - dochodzi do pewnego momentu aż cena się stabilizuje. Może ze 2-3 stówki spadnie, ale to tyle. Już teraz można obydwa kupić za przyzwoite pieniądze.
  • Odpowiedz
@JorgNovartis u operatorów będą takie same. Jeśli chodzi o wolny rynek to aktualnie z tego co wiem na S9+ masz 300 złotych zwrotu. Czyli z 3200 masz za 2900. Także za miesiąc jak wyjdzie S10 bedzie w rejonach 2800-2900
  • Odpowiedz
@JorgNovartis a kolejne pytanie, czy będziesz chciał kupić za gotówkę czy na raty/abonament. Jeśli za gotówkę to przeszukaj olx z ogłoszeniami. Zawsze masz nówkę jakies 400 zł taniej jak na aktualną chwilę ze sklepu. Tylko należy uważać na Plusa i T-mobile ponieważ gdy klient nie spłaca abonamentu czy też raty to telefon blokują. Dodatkowo w umowie jest wpisane, że do momentu spłaty rat urządzenie jest własnością operatora.
Na raty masz ten
  • Odpowiedz
@JorgNovartis gościu, bierz OnePlusa. Było nawet gdzieś na YT takie podsumowanie wszystkich recenzentów smartphonowych, którego telefonu by używali gdyby nie recenzje - w zdecydowanej większości wygrał OnePlus.
  • Odpowiedz
@JorgNovartis p9 lite 2016 i nic się nie zawiesza. Działa tak samo jak po wyjęciu z pudełka, jedynie bateria słabiej trzyma. Mowa o przeglądaniu internetu, poczta wykop bez FB i podobnych social tworów. Fakt że demon prędkości to nigdy nie był ale działa tak jak pierwszego dnia i tak już prawie trzy lata, bo mam od premiery.
Wolałbym jednak op6/6t
  • Odpowiedz