Wpis z mikrobloga

@BarabaszxD: jako dziecko spróbowałem z ciekawości tramadolu bo rodzice bardzo go pilnowali, żeby nie dostał się w moje ręce i siostry. Spodobało się. Później już to jakoś poleciało...
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: Zapomniałem dokończyć xD Później (tzn. parę lat później) już to jakoś poleciało, głównie w celach uczieczki od problemów i rzeczywistości. Spadłem na dno 2 lata temu, odbiłem się. Miałem długą przerwę po detoxie w szpitalu i terapii uzależnień. Teraz ćpam "na sportowo" jak to się mówi w naszych kręgach. Dużo mniej niż kiedyś i staram się nie wpadać w ciągi. Jak już jestem w ciągu to nie dłużej niż 2
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: W sumie ze swoich pieniędzy to kupowałem tylko ziolo, kodeine i tramadol. Było jeszcze pare innych rzeczy ale nie musiałem za nie płacić. Ziolo sporadycznie, tramadol po taniości a kodeinka jednak jest już trochę droższa, brałem ją tak do max 2x w tygodniu. Jak na razie chyba nie żałuję tego.
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: Z jednej strony żałuję, z drugiej strony bardzo "ubarwiło" mi to życie, mam masę niecodziennych historii związanych z dragami, dużo się działo, dużo ludzi poznałem. Jakbym mógł cofnąć czas to jednak nie tknąłbym się opio (albo chociaż starał brać rzadko) i nie nadużywałbym benzo. Ćpałbym cały czas "na sportowo", czyli od czasu do czasu i nie #!$%@?łbym się w taki długi ciąg na ogromnych dawkach, który skończył się szpitalem. Najwięcej
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: ciekawość poczucia innej rzeczywistości i chęć odpowiedzenia sobie na pytanie "dlaczego ludzie ćpają?" (Odp: bo jest to przyjemne). Nie żałuję i cieszę się, że nie jestem uzależniony.
Aczkolwiek jestem teraz w grupie ryzyka, że mogę łatwo wpaść w bagno narkotykowe, bo chęć do brania jest, ale dzięki temu, że mam rodzinę i obowiązki (praca) mam motywację, aby nie brać.
  • Odpowiedz
@r2_r2: Chyba każdy tak skończy, jak sobie znajdzie drug który mu idealnie spasuje do oczekiwań ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też na początku tylko "testowałem" sobie różne substancje, do czasu aż trafiłem na swoje ulubione.
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: Kwas raz na ruski rok to takie "ćpanie" że ja #!$%@?, ale odpowiem na pytanko, bo pewnie nie jeden by mnie ćpunem nazwał. xD
A więc dlaczego?
Głównie to z ciekawości i z powodu monotonnego życia, w którym nie było zbyt wiele wrażeń. Interesuję się też działaniem ludzkiego mózgu, a LSD dostarcza naprawdę wyjątkowych wrażeń. Słyszałem tez, że psychodeliczne sesje mogą pomóc lepiej "zrozumieć siebie" i wyjść z depresji, ale
  • Odpowiedz
@BarabaszxD: koledzy palili marihuaen, wiec chcialem sprobowac. Duzo, duzo pozniej sprobowalem innej rzeczy, bo rowniez bylem ciekaw. Co ciekawe procz wartosci rekreacyjnych, odkrylem tez wartosci nazwijmy to terapeutyczne i tak sobie fruwam od czasu do czasu. Troche dla rozrywki, troche dla nowych doswiadczen, troche dla przemyslen, ktore to we mnie wzbudza, troche dla ucieczki przed codziennoscia.
  • Odpowiedz