Wpis z mikrobloga

#muzyka #sluchawki #mikrofon #tworzeniemuzyki #audio #superlux #hd681 #trust #komputery #dzwiek
Hej mireczki, mam nietypowy problem, a dokładniej kilka pytań. Kupiłem niedawno mikrofon Trust Signa HD, który posiada odsłuch dzwięku na żywo, z mikrofonu i PC. Więc podłączając słuchawki Superlux HD681 do wyłączonego mikrofonu, mogę słuchać muzyki. Bo mikrofon działa tak jakby karta dzwiękowa, tylko ściszyć w windowsie nie mogę. Dzwięk bardzo ładnie brzmi,a słuchawki grają jakieś 3x głośniej niż podłączone bezpośrednio do komputera. Z tego co wiem integry nie da się pogłośnić,więc zastanawiam się czy mogę normalnie na codzień uzywać tego mikrofonu jako karty dzwiękowej do słuchania muzyki na full? Bo naprawdę jest głośno , np. "Animals" Garixxa przy 80% to już są dla mnie tortury,
Ale chętnie posłuchał bym jeszcze czegoś innego na full, tylko obawiam się że spale słuchawki albo co gorsza mikrofon. Proszę o pomoc :) PS: Przy okazji pochwalę się wyglądem moich hd681 po zastosowaniu skarpetkowego moda ;) Polecam, wygodniejsze są, ale pady założyć łatwo potem nie jest :) https://pokazywarka.pl/skarpetkowy_mod/
perfidnyplan - #muzyka #sluchawki #mikrofon #tworzeniemuzyki #audio #superlux #hd681 ...

źródło: comment_IAOJuzgLFy7lN1xM9tHjq5vpeYEKDaK7.jpg

Pobierz
  • 3
@perfidnyplan: używaj śmiało - po prostu HD681 odżywają przy podłączeniu do czegoś lepszego niż integra, chociaż na integrze czy telefonie też potrafią zagrać. Ale u mnie jak podpiąłem je pierwszy raz do wzmacniacza to nie poznałem słuchawek :D a jak nie przesterowujesz to nic nie spalisz, przesterować je nie tak łatwo, także raczej nie masz co się martwić na zapas. Plus dźwiękówka na pewno ma jakieś swoje zabezpieczenia na układzie. BTW
a jak nie przesterowujesz to nic nie spalisz, przesterować je nie tak łatwo, także raczej nie masz co się martwić na zapas. Plus dźwiękówka na pewno ma jakieś swoje zabezpieczenia na układzie


@Odczuwam_Dysonans: no własnie nie wiem czy to jest przester czy nie, zaraz zrobie test i nagram mikrofonem słuchawki które będą cały czas w tym samym miejscu, i zagram na fulla te same kawałki.

BTW skarpeta mod to świetna sprawa,
@perfidnyplan: nie no, jak Ci słoń nie nadepnął na ucho to usłyszysz przester ;) a te przetworniki potrafią grać głośno, więc wątpię żebyś w ogóle wytrzymał z nimi grającymi na granicy przesterowania :)
No ja parę lat temu naciągałem skarpety, ale akurat materiał z takich cienkich był o tyle dziwny że się nie chciał dobrze naciągnąć, marszczył się ciągle i chciałem to zrobić lepiej. I tak zostało xD w ogóle idealnie