Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, które mnie strasznie nurtuje do ludzi, którzy wstawiają coś takiego

Tak właściwie to dlaczego lewactwo/żydzi/masoneria chce zniszczyć białego człowieka? Czemu im tak na tym zależy, co chcą tym osiągnąć, jakie mają korzyści z upadku białej cywilizacji?

Bo codziennie na głównej są przedstawiane dowody na ludobójstwo białych, ale nigdy się nie dowiedziałem czemu właściwie to ludobójstwo jest przeprowadzane

Wołam inspiratora mojego wpisu @Helsantonio_Montes w nadziei, że mi pomoże, bo serio nie ogarniam ()

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa
strfkr - Mam pytanie, które mnie strasznie nurtuje do ludzi, którzy wstawiają coś tak...

źródło: comment_HycxzPcPRqnFuF6mWvxfArnlp6xgeRqy.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MilionoweMultikonto: skoro cywilizacja białego człowieka upadnie, to raczej nie będzie czego przejmować, a rozwój się zatrzyma, więc będzie tylko biedniej. Lewactwo panujące nad światem, jest aż takie głupie i tego nie przemyślało?
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: stopniowo czy nie stopniowo, kiedyś majątek białych się skończy. I co wtedy? Przecież bez białych zapanuje chaos i anarchia, bo reszta jest od nich głupsza. Po co lewactwu panowanie nad światem, jeśli ten świat to zniszczone bagno?
  • Odpowiedz
@strfkr: politycy wymyślili te spiski, żeby nie brać odpowiedzialności za swoje działania. Dzięki temu wszyscy myślą, że politycy są tylko marionetkami, a decyzje podejmują żydzi/masoni/iluminaci/reptilianie. Przy takim poziomie analizy rzeczywistości politykowi jest łatwo przyjąć dowolne kwoty w postaci łapówek od lobbystów, bo na wszelkie zarzuty odpowie: "ta, reptilianie mnie przekupili xD".
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto:

podrzynają nam gardła i porywają nasze dzieci! Sam zobacz co się teraz dzieje w RPA! Oni się nie przejmują tym co będzie jak białych zabraknie, oni po prostu chcą naszej śmierci.


za dużo propagandy łykasz. Po pierwsze Afryka to miejsce gdzie biali weszli siłą, bez pukania przejmując ziemie, surowce, narzucając w wielu miejscach swoje wartości i religię, mordując przy okazji wielu czarnych. Podobnie było w obu Amerykach i Australii. A teraz zdziwienie, że są czarni rasiści którzy nie chcą u siebie białych! Ciekawe dlaczego?
Ale jak tylko jakiś czarny przyjedzie do Europy to nacjonaliści zaraz krzyczą, że rasy nie powinny się mieszać, czarni do Afryki , bo marksizm kulturowy itd.. Czy zatem biali w Afryce to nie jest tez marksizm kulturowy? Tu wychodzi cała bzdura rasizmu
  • Odpowiedz
@strfkr Jeżeli chodzi o mordowanie białych chodzi o Plan Karlegi, bawią się w inżynierię społeczną, chcą stworzyć nową rasę człowieka bez przynależności narodowej, bez religii, bez prawa własności, z mniejszym IQ generalnie nowa rasa europejczyka, który będzie łatwy do kontrolowania. Po co? By wprowadzić globalizm, a później plan komunisty alteriego spinelliego.

Dodatkowo sprowadzają do europy samych czarnych mężczyzn z afryki, w mediach jest propaganda czarny mężczyzna + biała kobieta. Biały hetero mężczyzna zawsze to najczarniejsza postać. Sprowadzają samych czarnych mężczyzn po to, żeby przejmowali białe kobiety i mieli z nimi dzieci.

Jeżeli polka będzie miała dziecko z hiszpanem, to ich dziecko będzie się identyfikowało jako hiszpan, zawsze dzieci przejmują kulture ojca.
H.....s - @strfkr Jeżeli chodzi o mordowanie białych chodzi o Plan Karlegi, bawią się...

źródło: comment_OcNAUeT3ccreXJajbVI5wbp6jnURBT8O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz