Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: @korpoRator: @temekx: @awm: @przegrany_przegryw: @Seid: @Wielebny_Ojciec: @marek956: najlepsze, że ona jest nauczycielką xD Wielokrotnie wrzucała wpisy, w których płacze jak to mało zarabiają nauczyciele podając podstawę wynagrodzenia, bez dodatków. Kiedy wrzuciłem jej tabelkę ze średnimi zarobkami, to stwierdziła, że nikt tyle nie zarabia, jedynie w Warszawie. Gdy jej starałem się wytłumaczyć, że te średnie to kwoty bazowe jakie muszą osiągnąć nauczyciel w każdej
  • Odpowiedz
@marek956: To nie jest prawda, udowodnic swoje tezy musza obie strony. Ona wysnuwa hipoteze biedron jest super , , ty biedron nie jest super i ty i ona powinniscie podac argumenty na poparcie swojej tezy.
  • Odpowiedz
myślisz, że płeć ma wpływ na wygląd tej dyskusji?


@Epiktet: Myślę, że to jak mój oponent był traktowany przez całe życie spowodowało taki, a nie inny rozwój charakteru. To zawsze dziewczynki się wydają schludniejsze, szczersze, grzeczniejsze, a chłopiec zawsze musi dowodzić swojej niewinności, gdy coś jest nabrojone.

W tym przypadku uważam, że mamy do czynienia z taką sytuacją, gdzie jedna osoba idzie w zaparte i nie zamierza argumentować swoich wypocin (choć
  • Odpowiedz