Wpis z mikrobloga

@Zatwardzenie: Hola, hola, pominąłeś jeden mój wpis, w którym napisałam 5 rzeczy, które WG MNIE naprawił, zgodnie z Twoją prośbą. Ty się z tym nie zgadzasz i dalej ciągniesz temat, żeby mi udowodnić, że nie mam racji, natomiast na moją sugestię, żebyś teraz Ty mi napisał, co popsuł, nie chcesz zareagować. Taka właśnie jest rozmowa z roszczeniowcem.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Czego mam się wstydzić? Że rzucasz mi linkami i jak na razie nie poparłeś sam swojego stanowiska żadnymi argumentami, a oczekujesz ich ode mnie? Oszalałeś? Jeśli masz żądzę władzy, to sam startuj ze swoją partią, albo wytresuj sobie psa, zamiast ŻĄDAĆ. Ja już Ci odpisałam, że mam w dupie czy Ty się zgadzasz z moją opinią. Jak na razie to Ty nie chcesz mi udowodnić, że nie mam racji, tylko
  • Odpowiedz
Ty się z tym nie zgadzasz i dalej ciągniesz temat, żeby mi udowodnić, że nie mam racji,


Postawiłaś tezę: Biedroń wszystko naprawia.
Ja podważam tezę i pytam: Dlaczego?
Ty: wypisujesz 5 argumentów (na screenie wyżej)


Ja: proszę o potwierdzenie argumentów, wypunktowałem każdy jeden
Ty: piszesz, że biedroń ma ładny kolor włosów

natomiast na moją sugestię, żebyś teraz Ty mi napisał, co popsuł, nie chcesz zareagować


@giovan-a: Ja nigdzie nie napisałem, żeby
  • Odpowiedz
Udowodnij, że są z dupy wzięte.


@giovan-a: Argumenty nie są poparte, żadnymi dowodami. W ten sposób można każdego oskarżyć, napisać parę niczym niepopartych słów i oczekiwać od danej osoby, żeby się bronił wobec niczym nie popartych oskarżeń.

Po raz kolejny zwracam się do Twoich słów

jak na razie nie poparłeś sam swojego stanowiska żadnymi argumentami


@giovan-a: A jakie jest moje stanowisko? Pokaż mi moje słowa, gdzie przedstawiam moje stanowisko.
  • Odpowiedz
W ten sposób można każdego oskarżyć, napisać parę niczym niepopartych słów i oczekiwać od danej osoby, żeby się bronił wobec niczym nie popartych oskarżeń.


@Zatwardzenie: Zgadzam się. Dlatego, gdy będę kogoś oskarżać, to poprę to dowodami. Natomiast przychylnego stosunku do kogoś nie zamierzam, bo TY TAK CHCESZ. Nie na tym polega dyskusja. Dyskusja polega na tym, że Ty się ze mną nie zgadzasz i również to argumentujesz, a nie wymagasz, że
  • Odpowiedz
@giovan-a: chyba czegoś nie rozumiesz to na tobie spoczywa ciężar udowodnienia swoich hipotez nie na nas
masz zaparcie to właź na strone GUSu słupska szukaj danych udowodnij nam swoje racje ale ja sądzę że jesteś zwykłą szczekaczką i tego nie zrobisz
tak to już jest w rzeczowej dyskusji o ile wiesz co to jest
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie:

badz licealista (maks studenckim scierwem)

kloc sie z innymi licealistami na powaznym wortalu obrazki-z-reddita.danielmagical.ovh.org.tv

dziw sie, że poziom dyskusji jest zerowy


moja mamalyga, gdy: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: udzielają w temacie polityki, ale jakie głupoty wypisują to głowa mała. Jeszcze pamiętam czasy Korwina, kiedy go wszyscy wychwalali. Wcześniej jeszcze wychwalali PO. Odczuwam lekką żenadę po akcji zabierz babci dowód. "Młodzi inteligentni ludzie, przyszłość narodu".
  • Odpowiedz
  • 0
@przegrany_przegryw nie bronię różowych, ale skoro podajesz argument że w polityce udziela się większość niebieskich co to zmienia? Mój poprzedni komentarz do tego właśnie pije. Bongo żaden argument, który nie stanowi o jakości rozmowy
  • Odpowiedz