Wpis z mikrobloga

@giovan-a:

Biedroń jest politykiem od lat i jak dotąd niczego nie zepsuł, wręcz przeciwnie, więc porównywania go do Kukiza jest kompletnie nietrafione.

w tym porównaniu chodzi głównie o to że Kikiz też do wyborów był nie partią a osobą. Dopiero po wyborach okaże się kim są ludzie wprowadzeni do sejmu i co sobą reprezentują.
  • Odpowiedz
@taktoto: z kukizem to od początku było wiadomo że to nie może się udać, od wódy mu się coś w głowie poprzestawiało. Nie wiem w ogóle kto na niego głosował :D
  • Odpowiedz
@giovan-a nie porównuje go do Kukiza jako człowieka, tylko do standardowego ciągu wydarzeń. Oczywiście super by było, gdyby było inaczej, ale nie będzie. Od 30 lat to samo.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Porządek z władzami Słupska, obniżenie długu w Słupsku, ekologiczne podejście w Słupsku, pozyskanie spoko inwestorów w Słupsku, dążenie do równouprawnienia w Słupsku i tak dalej. Słupsk dla mnie jest dowodem, że Biedroń umie uporządkować bajzel.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Napisałam "dla mnie", to jest moje odczucie i mnie, naiwnemu człowiekowi, tyle wystarczy. Nie jestem w sztabie Biedronia, nie mam potrzeby, żeby Ci udowadniać, że Biedroń jest super. Przecież Tobie nie musi odpowiadać jego polityka.
  • Odpowiedz
Nie chcę, żebyś mi udowodniła, że Biedroń jest super. Udowodnij mi, że nie jesteś oszustką i mówisz prawdę,


@Zatwardzenie: A jeśli dla mnie Biedroń jest super, bo ma ładny kolor włosów? Na tym polega polityka, każdy głosuje na tą partię, która jemu polepszy życie. Mnie interesuje moje życie, nie Twoje.

Nie odnoszę się do tamtej wypowiedzi, tylko do poniższej, nie ma tam zwrotu "dla mnie".


Ale dlaczego to ja mam
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Odpisałam Ci wyżej. Dlaczego ja mam Ci coś udowodnić, a nie Ty mnie? Proszę, czekam na dowody jego popsucia kraju/miasta. To Ty chcesz podważać moje słowa i zmienić MOJĄ opinię, więc baw się, a nie ROZKAZUJ mi przekonywać Cię do mojej racji. Ja nie mam takiej potrzeby, już mówiłam.
  • Odpowiedz