Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja w #pracbaza #komunikacjamiejska #bialystok z samego rana.
Przyjeżdżam opóźniony dwie minuty na przystanek w centrum, widzę że stoi jakaś #p0lka około 25 lat z jakimś Hiszpanem albo innym cyganem z orgasmusa xD obściskują się, lecą w ślinę, no obrzydliwie to wyglądało.

Otwieram drzwi, a ci dalej swoje xD to #!$%@?, zamykam, lewe lusterko, wolne, cyk, ruszam, a ta zaczyna biec i krzyczeć EJJJJ!!! HALO!!!
Zgadnijcie, kto musiał czekać na kolejny autobus ( ͡ ͜ʖ ͡) taka zaślepiona miłością do gorącego południowca była, że zapomniała, że autobus to nie jest taksówka xD
#dziendobry
  • 134
  • Odpowiedz
  • 2169
@lolz sory, nie będę czekał aż jakaś laska skończy się lizać ze swoim księciem, drzwi były otwarte tyle co zwykle, muszę trzymać się rozkładu, a i tak byłem opóźniony.
  • Odpowiedz
  • 280
@#!$%@? a niech idzie, co mnie to obchodzi xD prawdopodobnie za kilka miesięcy jej wielka miłość wróci do siebie, a ona zostanie z niczym, no chyba że z brzuchem xD
  • Odpowiedz
  • 34
@bryndzus w sensie że czepia się do kierowców, którzy nie zatrzymują się w połowie wykonywania manewru wyjazdu z zatoki, bo ktoś biegnie? Ale głupota ( ͡° ʖ̯ ͡°) pasażer jest ubezpieczony tylko na przystanku, jakby wsiadając poza nim upadł i sobie głupi ryj rozwalił, to byłaby wina kierowcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@sultanomariano: i wygladalo to obrzydliwie tylko dlatego bo chlopak byl Hiszpanem? Albo i nawet nie bo mogl byc Polakiem z rodzicami z zagranicy?

Ja wiem, ze ta wyplata kierowcy za wysoka nie jest, ale naprawde powinienes troche jej poswiecic i zaczac sie leczyc bo takie kompleksy na pewno utrudniają Ci życie
  • Odpowiedz
  • 297
@Shyvana obrzydliwie wyglądało zjadanie się wzajemnie na przystanku, nieważne czy to byłby Polak czy Hiszpan. Sam mam różowego i w miejscu publicznym ograniczamy czułości do minimum, a oni wyglądali jakby mieli się tam zaraz ruchać na tym przystanku xD
Ale dziękuję, pójdę na leczenie.
Ps: wypłaty są całkiem spoko, nie narzekam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@sultanomariano: oczywiście, nieważne Polak czy Hiszpan i wlasnie dlatego 4 razy podkreslasz ze byl to 'cygan', 'erasmus', 'jakis Hiszpan', 'poludniowiec'.
Moze ustal ze sobą jakąś wspólna wersje
  • Odpowiedz