Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja w #pracbaza #komunikacjamiejska #bialystok z samego rana.
Przyjeżdżam opóźniony dwie minuty na przystanek w centrum, widzę że stoi jakaś #p0lka około 25 lat z jakimś Hiszpanem albo innym cyganem z orgasmusa xD obściskują się, lecą w ślinę, no obrzydliwie to wyglądało.

Otwieram drzwi, a ci dalej swoje xD to #!$%@?, zamykam, lewe lusterko, wolne, cyk, ruszam, a ta zaczyna biec i krzyczeć EJJJJ!!! HALO!!!
Zgadnijcie, kto musiał czekać na kolejny autobus ( ͡ ͜ʖ ͡) taka zaślepiona miłością do gorącego południowca była, że zapomniała, że autobus to nie jest taksówka xD
#dziendobry
  • 134
  • Odpowiedz
  • 9
@spardo tego to Ci nie powiem, bo tylko trzech nas dzisiaj na tej linii jeździ xD przez rynek Kościuszki przejeżdżam, tyle wystarczy xD @sebask dobre pytanie, pewnie dlatego, że kierowcom się spieszy na przerwę albo jest słaby rozkład i jak na jednym odcinku nie przyspiesza, to na innym będą mieli spore opóźnienie ))¯_(ツ)_/¯ ile przyspieszeń, tyle historii. Ja też czasami przyjeżdżam wcześniej, ale to zazwyczaj jak cisnie mnie do kibla
  • Odpowiedz
@sultanomariano: Nie czytałem komentarza podusera (zapewne) @lolz, ale czy z Twojej wypowiedzi wynika, że naprawdę jest tutaj jakiś beciak białorycerzyk, który zasugerował Ci, że powinieneś był czekać na jakąś liżącą się z ciapakiem p0lkę? XD

Lista najcięższych chorób świata:
1. Bieciactwo,
2. Rak kości,
3. Pęcherzyca.
  • Odpowiedz
@Kuburro: oczywiście że zachowanie jest obrzydliwe, ale nie wmówisz nam że opowi który w kilku linijkach kilka razy wspomniał o karnacji chodziło tylko o to że się całują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz