Wpis z mikrobloga

reklamy z murzynem i białą kobietą też

@lewaq3000: nieprawda. Był w niej jasny przekaz, kto jest dobry, a kto zły i czego oczekują od białego mężczyzny!

przecież OP wrzucił zdjęcia reklam

Ale w niektórych krajach np. w Szwecji są finansowane z budżetu państwa

Poza tym żyjemy w wolnym kraju, jak taka biała chrześcijanka woli z muzułmaninem

Wiem, że to był komentarz do grubego, ale nie mogłem się powstrzymać, bo mnie aż
Był w niej jasny przekaz, kto jest dobry, a kto zły i czego oczekują od białego mężczyzny!


@Alex_Krycek: mówisz o reklamie Gillette?

Zresztą prywatne korporacje mogą robić co chcą, tak samo jak ich klienci - kupować lub bojkotować ich produkty.


@Alex_Krycek: zastosuj to

Ale w niektórych krajach np. w Szwecji są finansowane z budżetu państwa


@Alex_Krycek: reklamy prywatnych firm są finansowane z budżetu? Przecież u opa są reklamy komercyjnie,
mówisz o reklamie Gillette?

@lewaq3000: tak o tej reklamie mówię

reklamy prywatnych firm są finansowane z budżetu?

Mój błąd, bo nie dopowiedziałem o co mi chodzi. Tutaj akurat miałem na myśli nie reklamy, a kampanie społeczne w stylu "refugees welcome". Zawsze na takich grafikach jest promowana kombinacja biała kobieta + czarny mężczyzna.

Miej pretensje do prawicy, a nie do jakiś mitycznych lewaków ¯_(ツ)

Tak jak już wspomniałem nie obchodzi mnie,
Wolność polega na tym, że każdy może sobie wybrać z kim chce żyć. Skoro biała kobieta będzie chciała się związać z czarnym mężczyzna to ma do tego prawo. (Tak samo biały facet z czarnoskórą kobieta).
DANIE WYBORU TO NIE PRZYMUS TYLKO WOLNOŚĆ.
Dzisiaj ludzie podróżują z niespotykaną prędkością, przemieszczają się po świecie i mają więcej możliwości na to jak i z kim żyć.
Ale dla niektórych widzę wolność to marksizm kulturowy
@nie_tak_szybko weź pod uwagę to że człowiek jest bardzo podatny na manipulacje. Jeżeli coś będzie wystarczająco modne to zostanie przyjete przez ogół. Spójrzmy na papierosy. Nikt o zdrowych zmysłach nie zapali z własnej woli bo to trucizna. Dodasz do tego rytuał, promocje w filmach i przyzwolenie społeczne a zaraz się okaże że można palić nawet w urzędach i środkach komunikacji miejskiej. A jak wszyscy palą to i Ciebie przekonają plakaty masowych mediach.
@Antiselfist: Myślę, że po części spowodowane jest to tym, że media wykreowały wizerunek białego i czarnego mężczyzn jak i białej kobiety jako tych ładnych, natomiast czarne kobiety nadal uchodzą za nieatrakcyjne i jest to pogłębiane również w rzekomo tolerancyjnych mediach. Biali mężczyźni po prostu o wiele mniej chętnie wiążą się z czarnymi kobietami, bo większość z nich jest po prostu dla nas brzydka.
Swoją część powyższych komentarzy jest oczywiście prawdziwa. Jednak
@nie_tak_szybko: jasne, w Europie jest przecież stuprocentowa wolność! Nikomu nie jest zabierana kasa w podatkach na sprowadzenie imigrantów i inne feministyczne projekty. Kobiety nie mają żadnych socjalnych przywilejów. Same zarabiają kasę i tylko za własne pieniądze sprowadzają sobie kochanków z Afryki i bliskiego wschodu. Oczywiście, że to my jesteśmy przeciwko wolności i żądamy bóg wie czego! Czy jakaś kasa jest nam potrącana z pensji na jakieś 500 plusy, czy na studia
nie zawsze


@lewaq3000: może i już dają w "odwrotnej kombinacji", ale to już bez znaczenia. Dzięki wspaniałomyślnej kulturze islamu, gdzie praktykowana jest poligamia i niewolnictwo kobiet większość imigrantów w Europie to mężczyźni. Nie muszę dodawać, że bez nich jest już nadwyżka młodych mężczyzn. Ale pewnie! Poświęćmy się dla nich w imię błędów islamu! Niech otwierają u nas meczety, może w Europie uda im się stworzyć ich raj na Ziemi!
Ale to już Twój problem jeśli na widok śniadego faceta od razu stawiasz się na przegranej pozycji. Nie zarażaj swoim beznadziejnym podejściem innych ludzi.


@Poro6niec: Chyba bardziej chodzi o ten brak symetrii. Nie propaguje się w ogóle związków białych mężczyzn z innymi rasami. Inne kombinacje tak. A feministki mają ból dupy w USA, że wielu mężczyzn wybiera azjatki zamiast białych XD
Np.
https://www.nytimes.com/2018/01/06/opinion/sunday/alt-right-asian-fetish.html

Moim zdaniem gdyby propagowano takie związki w obu
@pierzak:

Jedyną szansą dla ciebie na zabłyśnięcie w dyskursie jest bezpodstawne obrzucenie gównem rozmówcy i ośmieszenie go.


Obawiam się że rozmówca sam smaruje się gównem i ośmiesza się swoimi wypowiedziami pierdzieląc coś o muzłumanach a wstawiając zdjęcia murzynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zwyczajowa taktyka lewicowych mend. Dobrze że sami się oznaczacie.


Uuuuu toś zawyżył poziom dyskusji swoimi argumentami.

Czasami aż trudno uwierzyć, że takie opinie wypływają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antiselfist: jakiś czas temu były oświadczenia agencji modelingowych i reklamowych, że wybierają więcej "mniejszości" z obaw przed niepożądaną reakcją(na głównej było), tak są tam maglowani xD
@nujabes: xD ale ty rozumiesz co tam jest napisane? Czarni mają najwięcej rozwodów, ale problem jest taki że najczęściej miedzy sobą zawierają małżeństwa.
Całkowita inna rzecz jest w grupie czarne kobiety, które wychodzą za białych.
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1111/j.1741-3729.2008.00491.x
Niestety źródło stało się płatne, a nie chce mi się szukać innego.
źródło: comment_1CK4E3q8bLpjsEy7X2LsfdiIfmezEQTF.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewaq3000:

Arabowie biała rasa

Nie każdy Kaukazoid jest biały, tereny Levantu - ich ludności było bliżej do Europejczyków, niż do brudasów co ich najechali 1500 lat temu.

https://journals.plos.org/plosgenetics/article?id=10.1371/journal.pgen.1003316

 "We reconstructed the genetic structure of the Levantines and found that a pre-Islamic expansion Levant was more genetically similar to Europeans than to Middle Easterners."


Syryjczyk na dole albo zobacz nawet, jak sam Baszszar al-Asad jak wygląda, nie wiem jak dziś ale dalej
źródło: comment_h6viGFlzU61gpinAOFTrvwDdLLV1MDu5.jpg