Wpis z mikrobloga

@lewaq3000: bardzo śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta reklama o niczym nie świadczy. Zresztą prywatne korporacje mogą robić co chcą, tak samo jak ich klienci - kupować lub bojkotować ich produkty. Po prostu sprzeciwiam się finansowaniu projektów politycznych z moich podatków, a zwłaszcza polegających na wspieraniu przemytników z Afryki oraz tworzeniu kampanii społecznych oczerniających białego mężczyznę (gwałciciel, szowinista), a wybielających muzułmanów (wzbogacenie kulturowe, religia pokoju)
Ta reklama o niczym nie świadczy.


@Alex_Krycek: reklamy z murzynem i białą kobietą też

Po prostu sprzeciwiam się finansowaniu projektów politycznych z moich podatków


@Alex_Krycek: przecież OP wrzucił zdjęcia reklam

Islam wykorzystuje małżeństwo do ekspansji dlatego zakazuje małżeństw pomiędzy muzułmanką i niemuzułmaninem ale zezwala na związki muzułmanin - chrześcijanka, żydówka. Takie zasady skutecznie wspierają ekspansję islamu i pozyskiwanie nowych wyznawców. Według raportu na temat egipskich Koptów, 80 proc. Chrześcijan którzy
@AgresywnyKardiolog Nikt nie będzie kontrolował kto wyznaje islam, kto jest kim. Jeżeli już to powinny powstać surowe wizy i przyjmować ludzi tylko wysoko wyedukowanych po ichniejszych studiach + kilka lat udokumentowanej pracy.

A co do migrantów wojennych ONZ nie chce im pomagać, izrael tylko tworzy wojny w okół i razem z usa niszczą tamte tereny dla zysków. Pierw trzeba potępić Izrael i USA, niech oni sobie przyjmują migrantów wojennych. My powinniśmy iść
Jeżeli już to powinny powstać surowe wizy i przyjmować ludzi tylko wysoko wyedukowanych po ichniejszych studiach + kilka lat udokumentowanej pracy.

O, i to jest dobry pomysł!


@AgresywnyKardiolog: Nic nowego, patrz drenaż umysłów prowadzony przez USA od czasów drugiej wojny. Nie przypadkowo zostali mocarstwem - państwo 8.5 razy ludniejsze niż Polska, a do tego bez większych wrogów na granicy. "Problem" z Europą jest taki, że bez problemu łyknęłaby intelektualnie i USA
reklamy z murzynem i białą kobietą też

@lewaq3000: nieprawda. Był w niej jasny przekaz, kto jest dobry, a kto zły i czego oczekują od białego mężczyzny!

przecież OP wrzucił zdjęcia reklam

Ale w niektórych krajach np. w Szwecji są finansowane z budżetu państwa

Poza tym żyjemy w wolnym kraju, jak taka biała chrześcijanka woli z muzułmaninem

Wiem, że to był komentarz do grubego, ale nie mogłem się powstrzymać, bo mnie aż
Był w niej jasny przekaz, kto jest dobry, a kto zły i czego oczekują od białego mężczyzny!


@Alex_Krycek: mówisz o reklamie Gillette?

Zresztą prywatne korporacje mogą robić co chcą, tak samo jak ich klienci - kupować lub bojkotować ich produkty.


@Alex_Krycek: zastosuj to

Ale w niektórych krajach np. w Szwecji są finansowane z budżetu państwa


@Alex_Krycek: reklamy prywatnych firm są finansowane z budżetu? Przecież u opa są reklamy komercyjnie,
mówisz o reklamie Gillette?

@lewaq3000: tak o tej reklamie mówię

reklamy prywatnych firm są finansowane z budżetu?

Mój błąd, bo nie dopowiedziałem o co mi chodzi. Tutaj akurat miałem na myśli nie reklamy, a kampanie społeczne w stylu "refugees welcome". Zawsze na takich grafikach jest promowana kombinacja biała kobieta + czarny mężczyzna.

Miej pretensje do prawicy, a nie do jakiś mitycznych lewaków ¯_(ツ)

Tak jak już wspomniałem nie obchodzi mnie,