Wpis z mikrobloga

@pumpkinguy: Po prostu @Jednobrewy docenia recenzentów, którzy robią materiały z napracowaniem, a nie stają przed regałem z grami i zaczynają bełkotać bez ładu i składu :D

SU&SD i NPI to perełki, bo robią bardzo analityczne, merytoryczne materiały z humorem - stawiają na jakość, a nie ilość (Dice Tower). SU&SD mają też podcast. Jedynym minusem w moim odczuciu jest sporadyczne wtrynianie poglądów politycznych spod znaku SJW, ale jak ktoś jest lewicujący, to
@pumpkinguy: No to Planszówki w dwoje, ale jak sama nazwa wskazuje, skupiają się raczej na grach z trybem dwuosobowym, choć nie tylko.

Custodian of Mecatol Rex też daje radę. Generalnie wejdź na ZnadPlanszy.pl i poczytaj różne recenzje, w końcu znajdziesz kogoś, kto najbardziej odpowiada Twoim preferencjom :)
@pumpkinguy: @Munchhausen: Sam wolę pisemne recenzje, ale te wymienione vlogi mają wysoki poziom. Rzadko już jednak cokolwiek czytam czy, tym bardziej, oglądam, bo nie ma nic co by mnie zadowoliło. Nie mam problemu z angielskim, ale wolę polskie, a polskie z kolei są fatalne i klops ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwykle oglądam fragmenty gameplayu i sprawdzam w kilkunastu recenzjach podsumowania, by zobaczyć co się powtarza, to