Wpis z mikrobloga

Niestety zaczynam czuć, że wykop stał się miejscem, w którym człowiek społecznie cofa się w rozwoju przebywając dłuższą chwilę, więc zaczynam szukać alternatywy.

Istnieje jakieś miejsce (portal, grupa na facebooku, whatever) gdzie można sobie podyskutować na różne tematy, ale z mocnym nastawieniem na brak argumentum ad personam? Czyli w skrócie jeśli ktoś zaczyna wycieczki osobiste to opuszcza grono?

#wykop #gorzkiezale #gruparatowaniapoziomu #kiciochpyta
  • 15
@orkako: Tu nie chodzi o banowanie poszczególnych osób, po prostu ogólna atmosfera całego tego portalu poszła we wzajemne poniżanie siebie nawzajem, szydzenie i obrażanie - w mniejszym lub większym stopniu. Ciężko napotkać na dyskusję, w której najpopularniejszą opinią nie byłaby ta, która obraża kogoś.
@Kajotpe: wydaję mi się, że jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z każdego źródła po trochę. też ciężko mi znaleźć "swoje miejsce" w Internecie dlatego próbuję czerpać wiedzę z każdego rodzaju źródła a nie ograniczać się tylko do jednego np. wykop traktuję jako miejsce gdzie mogę poczytać sobie śmieszne opowieści ale już poważnych tematów tutaj staram się nie czytać bo nie mam ochoty tracić czasu na poznanie tutejszego środowiska, żeby potem okazało się,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kleiner_trottel:
W subach nie związanych z polityką i światopoglądem to jest spoko. Ludzie są mili i bardzo pomocni. Ale jak wchodzi polityka i wszystko z tym związane to też jest spoko bo wszystko co jest "po drugiej stronie" jest wycinane. Ale czy tak powinna wyglądać dyskusja to śmiem wątpić