Wpis z mikrobloga

Ten moment, kiedy kręcą cię miłe, nieśmiałe, niepewne siebie i nieprzystosowane przegrywy, lubisz niskich facetów, nie lubisz większości chadów (a oni ciebie), a większość chłopaków, którzy ci się podobają są uważani za skrajnie brzydkich, ale sama jesteś 1/10 w porywach do 3/10 i nie chcesz karać żadnego niebieskiego twoim brzydkim ryjem ani #!$%@? umysłowym ;'))
#przegryw #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
@fkffuuggiiririri7633318: tak sobie wmawiasz. Wiadomo że wolałabyś przystojnego Chada wysokiego ale wiesz że na takiego nie masz szans to piszesz że celujesz w przegrywów bo tacy do ciebie po prostu bardziej pasują. Chcesz czy nie chcesz musisz raczej celować na kogoś ze swojej ligi, na logikę życie trzeba brać.

Takie już to życie jest #!$%@?łe. Życie to #!$%@? ze swoimi trzyma sztamę. Jak masz miękkie serce to obyś dupy nie miała
@fapowiczowski: właśnie zwykle to faceci uważani za chadów są według mnie brzydcy, taki mam #!$%@? (według znajomych) gust XDD, paradoksalnie wolę "brzydkich", bo chady mi się zawsze wydają tacy nijacy, z wyglądu jak milion innych itp. co do wzrostu, to podobało mi się kilku wysokich/średnich, ale głównie niscy, bo to dla mnie urocze
najbliżej na chada pasuje chyba mój obecny obiekt westchnień, ale on jest niski + ma dosyć stulejarskie poczucie